П'ятниця, Гру 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Онлайн-аптеки: особливості та переваги

Середа, 21 жовтня 2020 року

Переваги онлайн-аптек

Не так давно в інтернеті з'явилися онлайн-аптеки і сьогодні вони поступово завойовують все більшу популярність. Це пояснюється тим, що зараз все життя потроху переходить в онлайн. Люди замовляють тут усе — одяг, взуття, побутову техніку, корм для тварин, а тепер і медичні препарати.

онлайн аптека

Багато аптек не тільки продовжують функціонувати як звичайні, але й ще пропонують своїм клієнтам купувати і дізнаватися про наявні ліки через інтернет, наприклад як Sapteka, мережа якої налічує 60 аптек по місту Харкову. На сайті https://sapteka.com.ua/ ви знайдете понад 35 000 найменувань.

Наявність сайту означає, що у замовника є вибір — він може заздалегідь вивчити весь асортимент, порівняти різні пропозиції, дізнатися вартість, забронювати необхідні препарати, а потім забрати їх уже у звичайній аптеці. Адже не всім зручно домовлятися з кур'єром про час доставки, а медикаменти іноді потрібні терміново.

Але особливо це зручно для тих, хто живе в невеликих містах, або працює за нестандартним графіком, та й просто не хоче витрачати свій час і стояти в черзі у звичайних аптеках.

онлайн аптека

Чим зручні онлайн-аптеки?

Коли виникає потреба в будь-яких ліках, Бадів, товарі медичного призначення тощо, більшість людей відразу звертається в аптеку, найближчу до дому. Тому багато установ не відчувають нестачі в клієнтах і не прагнуть підвищувати свою конкурентоспроможність. Вони розраховують, що люди не будуть шукати аптеки, розташовані далеко від їх місця проживання.

У той час, як онлайн-аптеки постійно працюють над своїм розвитком, розширенням асортименту, стежать за тим, щоб їх ціни відповідали актуальному стану ринку тощо. Чим комфортніше і зручніше клієнтові зробити замовлення на сайті, чим швидше і більш продумана доставка, тим велика ймовірність, що він повернеться знову. А значить, над цими бізнес-процесами ведеться постійна робота.

Звичайну аптеку можна порівняти з магазином, а онлайн — з супермаркетом. Останніми зараз користуються практично всі. По-перше, тут багато простору, а не вузьке приміщення, де товпиться багато людей, не даючи вивчити товар. По-друге, не обов'язково спілкуватися з продавцями (фармацевтами), коли хочеш зробити вибір самостійно. По-третє, але що також дуже важливо — доступний весь асортимент установи. У магазинах і аптеках зазвичай виставлено те, що потрібно терміново продати, найбільш затребувані товари. А, якщо ви хочете щось інше — потрібно уточнювати. А ось в онлайн аптеці досить ввести назву потрібного вам товару в пошук, і ви отримаєте всі доступні пропозиції. При необхідності щось уточнити, завжди можна зателефонувати на гарячу лінію і поспілкуватися з консультантами.

Таким чином, очевидно, що всі переваги звичайних аптек зберігаються і для онлайн установ. Але при цьому, немає черг, немає обмеженості вибору і багатьох інших факторів, які супроводжують процес покупки фармацевтичних препаратів, виробів медичного призначення та іншої подібної продукції в стандартній аптеці. Замовлення можна зробити в будь-який час, навіть зі смартфона. Ви можете оформити онлайн резервування препаратів вночі, а вже вдень вони будуть відправлені за зручною для вас адресою.

Де вигідніше?

Один із найважливіших факторів при виборі аптеки — це, звичайно, ціни. Коли потрібен один або кілька препаратів декілька разів на рік, можна ще не вивчати цінові пропозиції, не порівнювати варіанти. А ось ті люди, які регулярно закуповуються в аптеках, проходять медичні обстеження і лікування, не відмовляться від економії. Іноді доводиться їхати на інший кінець міста, щоб придбати ліки дешевше.

Тут теж виручають онлайн-аптеки, адже їм не потрібно витрачатися на оренду приміщення, зарплату великій кількості персоналу, підтримання стендів і вітрин в хорошому стані. Тому націнка на медикаменти мінімальна.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком P.

Comments   

загрузка...