П'ятниця, Гру 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати про психолога

Понеділок, 19 жовтня 2020 року

Допомога психолога може знадобитися кожній людині, незалежно від її віку. Психолог — це той фахівець, який допоможе вам розібратися в собі, пережити складні життєві ситуації і депресію, налагодити відносини з людьми, які вас оточують. І ніколи не потрібно соромитися йти до психолога, якщо ви відчуваєте, що вам це дійсно необхідно.

Психолог або психотерапевт?

Деякі помилково вважають, що і психолог, і психотерапевт — це один і той же фахівець. Насправді ж психотерапевт є лікарем і займається лікуванням психічних розладів, в тому числі і з використанням медикаментів. Психолог же не має медичної освіти, тому лікуванням він не займається. Його роль полягає в консультативній допомозі людям з певними психологічними проблемами.

психолог

Де знайти хорошого психолога

Якщо вам потрібен індивідуальний психолог, то запишіться на консультацію до практичного психолога Оксани Янчак. Оксана висококваліфікований психолог, коуч та тренер особистісного зростання. Ви можете отримати відповіді і розібратися в собі, завдяки індивідуальним або онлайн консультаціям, допомогу сім'ям, які цього потребують, психологічні тренінги, групові заняття.

Міф про психолога як про "рятівника"

Існує помилкова думка про те, що психолог є справжнім "рятівником", який відразу ж зрозуміє вашу проблему і дасть однозначно правильну пораду щодо того, як вчинити в конкретній ситуації. Але насправді цей фахівець не може брати на себе відповідальність за ваші вчинки, радячи зробити саме так, а не інакше. Він лише допоможе вам зрозуміти причину проблеми (або кілька можливих причин), вкаже на можливі шляхи її вирішення. Але давати чіткі вказівки, що робити своєму клієнтові, він не буде. Тому, якщо ви страждаєте від певної психологічної проблеми, то обов'язково відвідайте психолога, але не забувайте і про те, що своїм життям ви розпоряджаєтеся самі й повинні самі приймати рішення про те, як чинити в різних ситуаціях.

психолог

Чи потрібні психологам психологи

Навіть самі психологи час від часу відвідують інших психологів, адже можуть страждати від тих же проблем, що й їхні клієнти. Мало того — регулярно отримувати консультації інших психологів цим фахівцям просто необхідно для того, щоб успішно справлятися з власними проблемами і забезпечувати своїм клієнтам якісне обслуговування. Якщо ж психолог сам буде сильно страждати від будь-яких переживань, то це негативно позначиться на його роботі і взаємодії з клієнтами.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...