П'ятниця, Жов 30, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Навіщо потрібен енергоаудит будівель?

Неділя, 18 жовтня 2020 року

Якщо ви введете в пошуковець слово "енергоаудит", то побачите безліч сайтів, на яких розповідається про важливість енергоаудиту, про його користь для підприємця і власника приватного будинку. Треба сказати, що послуги енергоаудиту сьогодні є дуже популярними, що також служить яскравим свідченням величезної користі цієї процедури для замовника.

енергоаудит

Коли може знадобитися енергоаудит і в чому його переваги для замовника

Енергоаудит може знадобитися і відразу після будівництва будівлі та введення її в експлуатацію, і упродовж всього терміну її використання людиною. Як приклад можна розглянути житловий будинок. Припустимо, що його власник після завершення будівництва хоче визначити, які енергоощадні властивості готового будинку. Для цього він і запрошує фахівців з енергоаудиту. В результаті проведеної роботи вони дадуть замовнику рекомендації щодо поліпшення енергозберігаючих властивостей будинку.

Серед найважливіших переваг послуги енергоаудиту для замовника потрібно назвати такі:

  • завдяки їй він зможе зрозуміти, які заходи потрібно вжити для зменшення витрат енергії для опалення будинку. Результат цих заходів — більш економне використання електрики, газу або іншого джерела енергії;
  • після утеплення будівлі в ній покращиться мікроклімат. Кожна людина, яка знаходиться в будівлі, буде відчувати себе набагато комфортніше.

Як показує практика, правильно виконаний енергоаудит та реалізація всіх рекомендацій фахівців дозволяють замовнику знизити витрати на опалення на 20-60%, що є просто відмінним показником. Така економія особливо важлива в тому випадку, якщо мова йде про великий будинок, на опалення якого регулярно витрачаються значні суми.

енергоаудит

У кого потрібно замовити енергоаудит?

Для цього вам варто звернутися в українську компанію "Енерго Х". Вона може похвалитися висококваліфікованим персоналом, члени якого при обстеженні будівель використовують новітнє високотехнологічне обладнання. Якщо ви підприємець і хочете поліпшити енергозберігаючі властивості будівлі підприємства, то саме в цю компанію вам і варто звертатися. Вона працює на ринку України ще з 1997 року, і за цей час встигла завоювати авторитет в очах численних клієнтів. Її фахівцям ви точно можете довірити енергоаудит підприємства, завдяки якому надалі будете непогано заощаджувати на опаленні.

Comments   

загрузка...