П'ятниця, Гру 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Перший додаток-навігатор у світі дисконтів Smap отримав свіже оновлення

Понеділок, 26 жовтня 2020 року

Завдяки новому релізу додаток "Smap – Знижки, Акції та Бонуси" від українських розробників SMAP SOLUTION став ще ефективніше не тільки для пошуку вигідних пропозицій, але й для отримання персональних знижок.

Щороку відкривається безліч креативних закладів від сміливих стартаперів, у яких не багато коштів на рекламу. З додатком Smap для Android або iOS ви не пропустите жодного з них та зможете встановити дружні відносини з власником і стати улюбленим відвідувачем.

Smap – це програма, виконана за моделлю соціальної мережі, але “заточена” під знижки та акції. Інтерактивна карта показує список ресторанів, бутиків і магазинів і зазначає, де саме сьогодні діють дисконти або спецпропозиції.

"Додаток об'єднує в собі інформацію про заклад, що розміщується власником, а також відгуки та рейтинги, які формують відвідувачі. У свіжому релізі Smap для iOS і Android ми усунули всі ключові недоліки, зробивши його максимально комфортним", – розповіли розробники програми.

У новій версії під час реєстрації можна вказати свій нік в Instagram, щоб власник міг відстежити сторіс або пост про свій заклад і подякувати вам персональною знижкою. Це робить відгуки корисними для всіх: клієнт отримує приємні бонуси, бізнесмен – ще одного лояльного клієнта та рекламу за допомогою "сарафанного радіо".

Також у новий реліз додані:

  • українська версія інтерфейсу;
  • пошуковик, що розуміє помилки та транслит;
  • власник бізнесу може прописувати власні унікальні теги для пошуку;
  • можливість поділитися посиланням на бонус за рамками програми через месенджер;
  • опція відкласти оцінку відвіданого закладу (раніше її потрібно було ставити обов'язково).

Завдяки продуктивній роботі над помилками нова версія Smap стала ідеальною програмою для тих, хто" полює " на знижки, а також бізнесменів, які шукають клієнтів.

Comments   

загрузка...