Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поради тим, хто хоче купити авто з США

Середа, 28 жовтня 2020 року

Серед українських покупців автомобілів досить популярні ті машини, які доставляються в Україну з США. Дізнатися про ТОП-5 компаній по пригону авто з США в Харкові можна на сайті https://www.057.ua. Що ж потрібно знати тому покупцеві, який зібрався замовити доставку такого автомобіля з-за океану?

авто із сша

Де вибираються автомобілі

В Америці старі автомобілі найчастіше купують на аукціонах, які влаштовують великі компанії. Однією з найбільш відомих є Copart, яка має понад 200 торгових точок в різних куточках США. Ставши клієнтом цієї компанії, можна купити автомобіль або на запчастини, або ж для ремонту з метою подальшого використання.

авто  сша

Ще одна велика компанія — Manheim, яка займається продажем уживаних авто вже понад 70 років. Є ще Insurance, але вона цікавить перш за все тих, хто хоче купити машини для утилізації.

Як зробити покупку безпечною?

Якщо ви купуєте автомобіль в Америці вперше і не маєте ніякого досвіду в цьому, то сильно ризикуєте попастися на виверти недобросовісних продавців або ж шахраїв. Тому при покупці авто найкраще скористатися послугами фірми-посередника. Її фахівці підберуть на аукціоні автомобіль відповідно до ваших побажань, організують його доставку в Україну. Наприклад, компанії перераховані у статті, про яку ми вже згадували вище, гарантують своїм клієнтам виконання зобов'язань і прозорість кожної угоди.

авто з сша

Який автомобіль вибрати

Якщо ви хочете отримати гарне авто, яке зможе прослужити вам багато років, то вибирайте те, яке має незначні або середні ушкодження. Правда, бувають випадки, коли покупці вибирають і сильно пошкоджені автомобілі, які потім здають в ремонт. Але чинити так є сенс тільки в тому випадку, якщо ви вибрали рідкісний, ексклюзивний автомобіль або ж знайшли місце, де його відремонтують недорого.

екоавто

Купуючи авто після ДТП, вибирайте те, яке отримало удар збоку або ззаду. Удар спереду часто призводить до дуже серйозних поломок, на усунення яких потрібно буде витратити кругленьку суму. Що стосується автомобілів, які побували під водою, то відрізнити їх від інших можуть тільки досвідчені фахівці. Продавець навряд чи вам зізнається, що його машина колись тонула.

Не економте на замовленні послуг фірм-посередників при покупці авто в США. Завдяки старанням фахівців ви отримаєте дійсно хорошу машину, їзда на якій буде приносити вам тільки задоволення.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...