П'ятниця, Гру 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Яка подушка вам підійде?

Четвер, 29 жовтня 2020 року

Зручна подушка – одна з необхідних умов для спокійного сну і якісного нічного відпочинку. Тому до вибору цієї приналежності варто підходити серйозно, враховуючи не лише власні побажання, але і рекомендації фахівців. Не комфортний підголівник – це не просто незручності, але і неприємності зі здоров'ям, починаючи від хронічних мігреней і закінчуючи проблемами з хребтом і опорно-руховим апаратом в цілому. А якщо у вас вже є які-небудь захворювання цього типу, краще купити ортопедичну модель за рекомендацією лікаря.

подушка

Висота

Раніше великі об'ємні подушки були ознакою достатку, багато людей вищих станів спали буквально напівсидячи, за що поплатилися своїм здоров'ям. Вибирати габарити можна на свій розсуд, а ось оптимальна висота продиктована вашими звичками. Для тих, хто спить на животі або спині – підходять низькі моделі, для сплячих на боці високі. Причому висота виробу повинна підтримувати хребет і шийні суглоби в рівному положенні, не викривляючи їх вгору або вниз. Тут можна виготовити подушки під замовлення https://e-matras.ua/ukr/akssesuary-dlja-sna/podushki, відповідно до ваших параметрів і потреб.

подушка

Якщо ви часто міняєте позу уві сні, можна вибрати виріб середньої висоти або використовувати дві подушки одночасно, прибираючи одну з них при необхідності. Є цікавий варіант ортопедичної подушки у вигляді хвилі – досить розвернути її іншою стороною, щоб отримати опору нижче або вище.

висота подушки

Жорсткість і наповнювачі

Не менш важливу роль відіграє наповнювач. При чому потрібно враховувати не тільки його властивості щодо гіпоаллергенності, циркуляції повітря і теплообміну, але і жорсткість. Жорсткі моделі кращі для сплячих на боці, помірні – на спині, а м'які – на животі. Жорсткість надає:

  • латекс;
  • кінський волос;
  • кокосова койра.

Для м'якості застосовується натуральний і штучний пух, синтепон, поліефірні волокна. Дуже часто виробники комбінують декілька наповнювачів, щоб отримати оптимальні властивості. Протестуйте доступні різновиди в магазині або шоу-румі, і ви обов'язково знайдете відповідний для себе варіант. Врахуйте, що якісний виріб має не тільки підходити вам по пружності, але і швидко відновлювати форму після деформації під тиском.

Жорсткість подушки

Особливості догляду

Дуже часто покупці вибирають натуральні наповнювачі, так як їх заявлений термін служби перевищує гарантію на штучні аналоги. Однак, перш ніж віддати перевагу тому чи іншому варіанту, обов'язково поцікавтеся рекомендаціями по догляду. Найчастіше штучні подушки практичніше, їх досить просто випрати в пральній машині, тоді як багато натуральних наповнювачів потрібно виймати, провітрювати і очищати окремо або навіть здавати в хімчистку.

Comments   

загрузка...