П'ятниця, Січ 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Університети Словаччини: шлях до освіти європейського рівня

П'ятниця, 13 листопада 2020 року

Мрієте про європейську освіту? Університети Словаччини надають можливість здійснити цю мрію. Освітні заклади цієї країни – дуже привабливий варіант саме для українців, тому що словацька мова є близькою до української та до російської. Вивчити її набагато легше, ніж одну з інших європейських мов. А це у свою чергу, надає можливість вчитися на вигідних умовах.

навчання

Як потрапити на навчання до будь-якого університету Словаччини? Відповідь на це питання можна шукати самостійно, заходячи на сайти освітніх закладів та вивчаючи інформацію про них. Але існує більш надійний спосіб – завітати на сайт Вест Стади, який надає допомогу усім бажаючим отримати європейську освіту. Компанія працює на українському ринку понад 5 років, більшість її співробітників навчались у Словаччині, тому знають місцеву освіту зсередини. Що дарує кожному відвідувачу сайту шанс на успіх.

навчання

Переваги навчання у Словаччині

Близькість української та російської мов до словацької суттєво полегшує вступ до університету та весь процес навчання. Але це не єдина перевага, яку отримують потенційні студенти з України. Крім цього можна назвати ще декілька плюсів:

  • Можливість вступити до ВНЗ Словаччини навіть без урахування підсумків ЗНО та вступних іспитів.
  • Відповідність навчальних програм європейським стандартам, завдяки чому отримані студентами дипломи визнають у будь-якій країні світу.
  • Можливість вже на підготовчих курсах отримати право на проживання у Словаччині та на офіційне працевлаштування у цій країні. Це дозволить студенту утримувати себе самостійно і покривати всі витрати на навчання, гуртожиток, та інші.
  • Лояльність місцевих жителів та влади Словаччини до громадян України.
  • Постійна участь університетів у програмах обміну, завдяки яким студенти можуть побачити світ, пройти стажування чи практику у США або будь-якій з європейських держав.

Слід згадати й про те, що навчання у Словаччині коштує набагато дешевше, ніж у інших європейських країнах. Батьки студента будуть спокійними, тому що Словаччина – одна з найбезпечніших країн у світі. Нарешті, після закінчення освітнього закладу перед молодим спеціалістом відкриваються гідні перспективи для роботи на території Європейського Союзу.

Компанія West Study не лише допомагає вступити до словацького вищого навчального закладу та навчатися там безкоштовно. Вона надає кваліфіковані консультації з будь-яких питань. Завдяки цьому потенційному студенту або його батькам не доведеться самостійно шукати інформацію по необхідним документам, особливостям підготовки до вступу та правильному оформленню всіх паперів. Спеціалісти West Study швидко нададуть потрібні відомості та організують підтримку клієнтів на кожному етапі підготовки та вступу до ВНЗ.

Comments   

загрузка...