Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

З яких матеріалів виготовляється кальяна чаша

П'ятниця, 30 жовтня 2020 року

Кальян завойовує все більшу популярність по всьому світу. У зв'язку з цим сьогодні його набагато простіше придбати. Тепер покурити кальян можна не тільки в ресторані, але й у себе вдома.

Завдяки такому ажіотажу виробники проявляють максимум професіоналізму та фантазії, і тому випускають різноманітні аксесуари. Наприклад, різноманітні кальяни і чаші до них представлені ​​у величезному асортименті в інтернет-магазині Sky Market, ознайомитися можете на сайті skymarket.cc. Це не просто магазин який розвивається щодня, стежачи за новинками кальянної індустрії, це компанія, яка цінує свого покупця.

Щоб трохи полегшити життя, Sky Market розповість про найбільш популярні чаші до кальянів.

кальян

З яких матеріалів роблять чаші для кальянів?

Глина

Це вважається перевіреною класикою, яка підходить найбільше. Тут не будете переживати, що тютюн згорить або пристане до стінок. Глиняна чаша дозволяє з легкістю курити тютюн будь-якої міцності. Просто міняйте стиль забивання.

Пам'ятайте, що при першому користуванні глиняною чашею ви не будете відчувати такий насичений смак. Вся річ у тому, що матеріал трохи вбирає сік тютюну. Далі ця проблема зникне. Якщо виберете чаші з глазур'ю, то з такою проблемою не зіткнетеся.

 кальяна чаша

Пам'ятайте, що хоча тютюн тут і не горить, але стежте за температурою. Просто матеріал дуже добре тримає жар і якщо тютюн перегріти, під час куріння з'явиться гіркуватий аромат.

Кераміка

Цей матеріал значно поступається глині, але все ж для періодичного користування підходить. Такі чаші також зустрічаються в бюджетних комплектах.

керамічна кальяна чаша

Головний недолік керамічних виробів в тому, що вони дуже швидко нагріваються. В результаті ви ризикуєте спалити тютюн і нормально не покурити.

Ще один нюанс: потрібно бути обережними під час користування, щоб не розбити ємність. Глиняна чаша теж може пошкодитися, але керамічна більш тендітна.

Силікон

Сучасний матеріал, який використовується відносно недавно. Харчовий силікон не горить і не виділяє небезпечних речовин під час нагрівання. А ще такий комплект не розбивається.

Якщо ви тільки починаєте користуватися кальяном, це ідеальне рішення. Просто тут складно спалити тютюн.

силіконова кальяна чаша

Скло

Такі чаші рідше використовуються. Для їх виготовлення беруть боросилікатне скло. Тут стінки рівномірно прогріваються і це не дозволить спалити тютюн. Так отримаєте м'який смак. А ще така чаша виглядає красиво за рахунок прозорих стінок.

скло

Ось тільки варто пам'ятати про крихкість матеріалу. Його найлегше пошкодити.

Камінь

Один з найрідкісніших варіантів. Якщо ви цінуєте ексклюзив, то це підходить. Також варто згадати про достатню кількість жару, який повністю розкриває смак тютюну. Правда, не варто забувати про мінуси — потрібно довго чекати, поки чаша прогріється. Ще один недолік — занадто велика вага.

кальяна чаша з камня

Метал

Ще один досить рідкісний матеріал. Така чаша швидко прогрівається, але і мінус її в тому, що на ній все швидко згорає. До того ж перезабити її в нагрітому стані дуже складно і небезпечно.

З основними матеріалами розібралися. Тепер залишилося тільки вибрати. Якщо ви хочете довго користуватися чашею, візьміть глиняну або на худий кінець керамічну. Силіконова більше підходить новачкам. Що стосується всіх інших варіантів, добре подумайте, порадьтеся з фахівцями Sky Market. Так зможете собі забезпечити тривалу і приємну насолоду від куріння кальяну.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...