Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Рекомендації тому, хто збирається купити квартиру в новобудові

Неділя, 22 листопада 2020 року

Квартири в сучасних новобудовах набагато комфортабельні, ніж ті, які відносяться до старого житлового фонду. Як приклад можна згадати житло в ЖК "Паркове місто", яке будується в Києві. Планування квартир дуже зручне, є одно, двох, трьох і 4-кімнатні квартири, а також пентхауси для поціновувачів великого простору. Розташоване у мальовничій парковій зоні й в одному з найкращих районів міста. Більше дізнатися про цей житловий комплекс ви зможете на офіційному сайті https://parkovemisto.com. Зовсім не дивно, що багато людей прагнуть купувати квартири саме в новобудовах. Але що ж потрібно враховувати при покупці житла в нових будинках?

план новобудови

Перевірка забудовника

Сьогодні нерідкі випадки, коли забудовники починають зводити житлові будинки, не отримавши дозволу на ведення будівництва на конкретних ділянках. В результаті вже готові квартири просто неможливо здати в експлуатацію, оскільки забудова без дозвільних документів вважається незаконною. Так що завжди перевіряйте благонадійність забудовника перед тим, як віддати йому свої гроші.

кошторис

Юридичний супровід

Якщо ви самі не розбираєтеся в праві і не знаєте правил складання договорів, то вам краще не економити на замовленні послуг хорошого юриста. Спеціаліст забезпечить вам юридичний супровід при купівлі житла і оформленні всіх необхідних документів, і саме завдяки юристу ви зможете бути повністю впевнені в прозорості угоди, укладеної із забудовником.

документи на нерухомість

Квартира з ремонтом або без?

Якщо ви хочете заощадити, то краще купуйте квартиру з уже готовою чистовою обробкою. Може здатися, що дешевше буде зробити ремонт самому, але в реальності це не так. Врахуйте, що вам знадобиться не тільки купувати інструменти та матеріали, а й наймати робітників. До того ж на ремонт знадобиться виділити досить багато часу. Так що краще за все купити квартиру з уже готовою обробкою від забудовника (можна навіть з побутовою технікою, якщо така можливість є), а вже в майбутньому внести в неї корективи на свій розсуд.

дизайн квартири

Дотримання умов договору

Якщо ви перевірили забудовника, переконалися в його порядності та підписали з ним договір, то завжди строго дотримуйтеся прописаних в ньому умов. Наслідки невиконання вами своїх зобов'язань можуть бути дуже неприємними для вас, так що краще не ризикувати. Про негативні наслідки невиконання умов укладеного договору вам також може розповісти юрист.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком P.

Comments   

загрузка...