Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Авто під позику – тонкощі угоди

Неділя, 22 листопада 2020 року

Якщо ви шукаєте спосіб вирішення фінансових труднощів, який має велику кількістю переваг, то радимо вивчити передачу авто під заставу в автоломбард. Сьогодні це популярна практика в Україні. Автоломбарди або сервіси позики під заставу авто — це офіційно зареєстровані установи і ступінь довіри до них зростає з кожним роком. Хорошим прикладом є компанія ЛЯМ, ознайомитися з нею і умовами можна на сайті lyam.com.ua/zajm-pod-zalog-avto. Компанія існує 4 роки й вже встигла себе добре зарекомендувати.

авто під залог

Отримани гроші можна отримати за 59 хвилин. Для цбого потрібно приїхати в офіс компанії і мати при собі:

  • Паспорт, ІПН, техпаспорт автомобіля

Обговорення суми і терміну позики, оглядання та перевірка авто, підписання документів і отримання коштів.

Якщо вас зацікавила пропозиція, то в цій статті ми розповімо, на які нюанси звернути увагу, перш ніж взяти гроші під заставу авто.

авто під заставу

Умови передачі авто під заставу

  • Терміни. Кожен автоломбард має свій стандартний кредитний договір на певний термін з можливістю продовження на наступні періоди. В особливих випадках можна домовитися про дату погашення в індивідуальному порядку.
  • Комісія. Розмір комісії за кожним наданим кредитом під заставу авто залежить від суми кредиту і дати погашення. Кожен день впливає на розмір комісії. В особливих випадках можна домовитися про процентну ставку індивідуально.
  • Повернення кредиту. Позика може бути повернута позичальником або уповноваженою ним особою, виплачуючи суму позики з комісією до дня, зазначеного в договорі.
  • Продовження договору позики. Позичальник або уповноважена ним особа може продовжити термін погашення кредиту, заплативши Ломбард суму комісії, обумовлену в договорі. Продовження договору позики рівносильно продовженню даті отримання застави. Підтвердженням продовження договору позики є новий договір позики з датою погашення позики, узгодженої з позичальником. У виняткових випадках можна продовжити договір позики через телефон і сплатити комісію в обумовлений термін. Більшість компаній, що надають подібні послуги, завжди радо йдуть на зустріч клієнту і пропонують гнучкі умови.
  • Часткове погашення кредиту. Позичальник може частково погасити кредит, заплативши певну суму грошей і зібравши частину застави відповідно до оцінки, зробленої Ломбардом, і продовжити решту кредиту на наступний період.
  • Зберігання. Авто під заставу, залишені в автоломбарді, надійно захищені і знаходяться на стоянці, що охороняється. Після погашення кредиту разом з комісією, зазначеної в договорі, позичальник забирає свою заставу в узгоджену дату.
  • Немає повернення кредиту. Якщо кредит не буде погашений або продовжений до наступної дати, а також через відсутність будь-яких контактів з боку позичальника, закладений в договорі транспортний засіб стає власністю автоломбарду і виставляються на продаж. Всі претензії між позичальником і Ломбардом, як по кредиту, так і по заставі, закінчуються.

Comments   

загрузка...