Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Який смартфон вибрати — iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11 або iPhone XR?

Неділя, 22 листопада 2020 року
Epoch Times |

Число прихильників техніки марки Apple в усьому світі обчислюється мільйонами. Дуже популярна вона і серед українських покупців. Якщо і ви належите до числа любителів "яблучних" смартфонів, ноутбуків і планшетів, то вам варто звернути увагу на проєкт https://tehnoezh.ua/. Понад 100 магазинів в Києві й Харкові - «Техно Ёж». На сайті ви зможете обрати новинки техніки Apple, а також і ті які вже мали господаря, але мають помірну ціну.

З цієї ж статті ви дізнаєтеся про те, якими особливостями відрізняються три популярних смартфонів знаменитого американського бренду - iPhone 12, iPhone 11 і iPhone XR.

iPhone 12

iPhone 12 й iPhone 12 Pro

Найгарячішими і найочікуванішими новинками другої осінньої презентації Apple стали iPhone 12 і iPhone 12 Pro. У 12 лінійці обидві лінійки стали схожими.

Перше, що впадає в око — це оригінальний дизайн цього смартфона, який значно відрізняється від дизайну моделей попередніх поколінь. Цей смартфон має більш компактні розміри, ніж його попередники, і не такі товсті рамки, навколо екрану. Також зменшено "чубчик" на передній панелі, через що новий смартфон виглядає ще більш витонченим.

iPhone 12

Важливою особливістю пристрою є наявність відразу чотирьох тильних камер. Усередині смартфона знаходиться новий потужний процесор A14 Bionic, обсяг оперативної пам'яті моделі становить 4 Гб. Вбудованої ж пам'яті значно більше, ніж у представників попереднього покоління.

У iPhone 12 подвійна камера на 12 Мп основна і з ширококутним сенсором, а в iPhone 12 Pro є телефотооб'єктив додатково встановлений сенсор лідар (LiDAR — отримання більш детальної картинки віддаленого об'єкта) — корисна річ для професійної роботи з камерою і додатками — доповнена реальність. До того ж у 12 айфона 2-кратний оптичний зум, в 12 Pro уже 4-кратний. Підтримка нічного режиму є як у 12 так і в Pro, так само як і оптична стабілізація.

Айфон 12 Pro

iPhone 12 Pro підтримує новий формат, що зберігає знімки в Apple ProRAW. Якщо ви займаєтеся професійною обробкою фото — ця функція для вас.

У Proдвинутої моделі є професійна функція запису відео у форматі Dolby Vision HDR на швидкості 60 fps, на відміну від 12 iPhone, де швидкість у 2 рази менша — лише 30 fps.

А для поціновувачів портретного режиму у Pro-версії — нічний режим знімання.

Обрати Proдвинуту версію 12 айфона точно потрібно тому, кого цікавлять просунуті функції знімання.

iPhone 11

Що стосується цього смартфона, вже добре відомого покупцям, то він оснащується не таким потужним процесором, як A14 Bionic. Хоча потужності A13 Bionic цілком вистачає для комфортної роботи з вимогливими програмами. Обсяг же оперативної пам'яті у цього смартфона такий же, як і у "старшого брата".

iPhone 11

Розмір екрану пристрою складає 6,1 дюйма. Смартфон відрізняється підвищеною водостійкістю, тому його власник може не переживати про стан пристрою навіть в сильну зливу. Система камер дозволяє робити відмінні знімки в нічний час, що є приємною новиною для любителів фотографування.

iPhone XR

Усередині цього смартфона знаходиться процесор A12 Bionic, що має 6 ядер. Максимальна частота роботи "серця" пристрою становить 2,49 ГГц. Оперативної пам'яті менше, ніж у одинадцятого "яблука" - 3 Гб. Пристрій підтримує бездротову зарядку, має витончений обтічний корпус із закругленими кутами. Випускається в декількох варіантах кольору, в тому числі і в класичному чорному.

iPhone XR

iPhone XR

В цілому можна сказати, що для комфортної роботи з різноманітними додатками вам цілком вистачить і одинадцятого "яблучка", і моделі XR. Однак, якщо ви хочете мати не тільки потужний, але і особливо стильний смартфон, то купуйте Айфон 12.

Comments   

загрузка...