Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому потрібно робити масаж ніг

Середа, 25 листопада 2020 року

Масаж стоп є дуже приємною і корисною процедурою, яку кожен може провести вдома. Якщо ви стежите за своїм здоров'ям, то вам буде цікаво дізнатися про те, чим же корисний такий масаж і чому його варто робити регулярно.

масаж стоп

Руки або спеціальний масажер?

Робити масаж стоп можна самостійно, але використовувати для цього руки не завжди зручно. На щастя, сьогодні кожен може замовити для цього спеціальні масажери — наприклад, масажер для ніг Marutaka, купити який можна в інтернет-магазині My-Komfort. Переваги використання такого пристрою наступні:

  • ви зможете повністю розслабитися, адже здійснювати маніпуляції руками завдяки масажеру не потрібно;
  • пристрій дозволить вам вибирати різну інтенсивність масажу в залежності від уподобань чи стану здоров'я;
  • масажер можна використовувати як для розслаблення, і в лікувальних цілях. Моделі з каталогу магазину https://my-komfort.net.ua підійдуть для тих, хто страждає від тромбозу, артриту та інших захворювань. Корисним масаж стоп буде і при набряках, зокрема і при тих, які з'явилися внаслідок операції.

Массажер для ног Marutaka Plus

Жінці, яка любить носити взуття на високих підборах, варто щовечора виділяти кілька хвилин для масажу стоп, який їх розслабить, зніме напругу і вгамує біль в ногах.

масаж стоп

Користь масажу стоп

Такий масаж буде дуже корисний насамперед тому, хто багато часу проводить на ногах. Завдяки масажу поліпшується кровообіг в стопах, проходить втома і напруга. Ця приємна процедура дозволяє:

  • поліпшити якість сну;
  • прискорити регенерацію тканин, пошкоджених в результаті травмування. Так, — масаж стопи часто роблять тим, хто переніс перелом кістки. Завдяки поліпшенню кровообігу тканини отримують більше поживних речовин, які необхідні їм для природного відновлення;
  • зміцнити імунітет, позбавити від болю в різних внутрішніх органах.

Кожному, хто вирішив купити собі масажер або робити масаж стоп руками, слід знати й про протипоказання до цієї процедури. Так, не можна робити масаж в тому випадку, якщо ви помітили будь-які ущільнення під шкірою стопи. Уникати потрібно і масажу в тих місцях, де є родимки. З обережністю роблять його при пошкодженій шкірі або травмі. Якщо ви страждаєте від запалення на шкірі, то і в цьому випадку від масажу стоп краще відмовитися.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...