П'ятниця, Січ 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибрати ролети день-ніч за кольором?

Середа, 25 листопада 2020 року

Вибір різних елементів дизайну дуже впливає на остаточний вигляд приміщення. Це стосується і декорацій вікон, які можуть стати ідеальною прикрасою та змінити характер кімнати. Популярним рішенням є ролети день ніч у Львові. Sunguard запропонує багато моделей із доставкою по Україні. Головне, вдало підібрати їх відповідно до особливостей приміщення.

Які варіанти варто розглянути?

Компанія Sunguard запропонує багато якісних ролет. Вони різнитимуться видом, матеріалом виготовлення та дизайном. Щодо кольору, можна розділити популярні ролети на три групи:

  • у світлих кольорах (таких як білий, бежевий, синій або сірий). У деяких випадках ви також можете вибрати модель більш світлого чи темного відтінку;
  • у темних кольорах. До них належать коричневі, чорні, фіолетові, темно-сині та темно-сірі;
  • в насичених яскравих кольорах (таких як зелений або червоний). Також можна вибрати матеріали сонячних кольорів – жовтого та помаранчевого.

На додаток до широкого вибору тканин, ми також пропонуємо різноманітні кольори в системі кріплення. Завдяки цьому ви можете скласти гармонійне ціле, яке підійде до дизайну вашого інтер’єру.

Як вибрати кольори ролет день-ніч – критерії

Вибираючи колір ролет для вашого інтер’єру, зважайте на кілька критеріїв. Насправді будь-який колір може працювати в спальні, кабінеті або вітальні. Та варто врахувати вплив відтінку на якість відпочинку чи роботи. Багато що також залежить від розміру інтер’єру та його оздоблення. Найважливішими критеріями вибору ролет день ніч є:

  • розмір кімнати – темні кольори в маленьких кімнатах зменшують їх. Щоб надати маленьким кімнатам відчуття простору, вибирайте яскраві ролети;
  • призначення кімнати – якщо ви шукаєте ролети для зон сну та відпочинку, вибирайте приглушені кольори, наприклад, бежевий або зелений. Використовуйте оранжевий або червоний колір для оформлення розважальних зон;
  • співвідношення насичених до нейтральних кольорів у кімнаті – якщо у вашому інтер’єрі переважає один яскравий колір на тлі приглушених відтінків, не конкуруйте з ним. Вибирайте ролети того ж кольору, що і відмінні аксесуари, або нейтральні завіси;
  • зручність чищення – більшість ролет покриті шаром, який захищає тканини від бруду. Однак, якщо ви особливо дбаєте про зменшення видимості можливого пилу чи плям, виберіть відповідний колір. Бруд буде найменш помітний на коричневих або сірих ролетах.

ролети день ніч

Вибір кольору – це здебільшого питання естетики. Тому краще шукати відтінок, який буде добре поєднуватися з рештою декору. Сьогодні доступний дуже великий вибір, тому ви легко знайдете ту модель, яка відповідає кольору стін і меблів у певній кімнаті. Грамотно підібрані ролети стануть цікавою прикрасою інтер’єру і будуть гарно виглядати на вікні. Варто бути обережним при виборі дуже темних конструкцій, які часом створюють зменшують простір, особливо в маленьких кімнатах. Зручно, що сьогодні навіть в інтернет-магазині можна звернутися за онлайн-консультацією – і вам допоможуть підібрати найкращі ролети.

Comments   

загрузка...