Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати про різні форми алкоголізму

Вівторок, 24 листопада 2020 року

Алкоголізм є досить поширеним захворюванням у багатьох країнах, зокрема і в Україні. На щастя, позбавлення від цієї залежності буває успішним за умови використання високоефективних сучасних програм і великого досвіду їх застосування. В Україні, а саме в Білій Церкві добре відомий наркологічний центр PROFI-DETOX, де працюють фахівці з великим досвідом і допомагають залежним людям позбутися згубних пристрастей. Клініка сучасної наркології і психіатрії PROFI-DETOX (сайт клініки https://profi-detox.com.ua/) — це саме те місце, в якому залежній людині завжди готові забезпечити ефективне лікування.

лечение алкоголизма

Сьогодні виділяють три найбільш поширені форми алкоголізму: таємна, запійна і хронічна. Кожному буде корисно знати про ці форми, що може допомогти вчасно виявити ознаки захворювання у свого родича чи друга.

Таємний алкоголізм

При таємному алкоголізмі людина ретельно приховує свою пристрасть до алкоголю від оточення. Його родичі та друзі можуть навіть не підозрювати, що їх близький страждає від нездорової пристрасті до алкогольних напоїв. Часом людина не визнає в себе цієї залежності навіть — собі, намагаючись здаватися повністю здоровою і успішною в очах оточення. Проте, таємний алкоголізм при відсутності лікування прогресує. Хвора людина поступово деградує, її особистість змінюється, у неї з'являються відчутні проблеми у відносинах з людьми.

Запійний алкоголізм

Людина, яка страждає від алкоголізму в такій формі, може зовсім не пити протягом певного періоду часу. Але в підсумку вона зривається і йде в запій, який може тривати багато тижнів. Для виведення алкоголіка із запою потрібні зусилля медиків. Самостійний вихід із запою зустрічається рідко. Але багато алкоголіків схильні обманювати себе, вважаючи, що можуть припинити пити в будь-який момент. Насправді ж вони не можуть контролювати свою пристрасть до спиртного, тому їм необхідне негайне лікування.

алкоголізм

Хронічний алкоголізм

У таку форму алкоголізм переходить приблизно через кілька років, протягом яких людина регулярно вживає спиртні напої. Наприклад, якщо вона щодня купує і п'є пиво за переглядом улюбленого серіалу, то цілком ймовірно, що через певний час такі посиденьки стануть причиною розвитку залежності. На щастя, навіть хронічний алкоголізм можна вилікувати, але за умови, що цим займуться висококваліфіковані фахівці.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...