П'ятниця, Січ 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що врахувати при виборі жалюзі для оселі?

Середа, 25 листопада 2020 року

Не так давно для декорування вікон застосовувалися виключно гардини, штори та фіранки. Останнім часом особливою популярністю стали користуватися жалюзі, широкий асортимент яких здатний задовольнити найвибагливішого покупця. Для придбання новинки вам не обов’язково витрачати час та сили на блукання по спеціалізованим маркетам, краще відвідати інтернет-магазини в комфортному режимі. Вдалим прикладом сучасної інтер’єрної крамниці є магазин «Вітраж».

жалюзі

Виробники приділяють велику увагу актуальним модним тенденціям і вподобанням сучасних людей. На ринку представлено декілька типів жалюзі:

  • вертикальні
  • горизонтальні
  • рулонні
  • захисні жалюзі «день-ніч»

Для здійснення правильного вибору рекомендується врахувати особливості конкретного приміщення (рівень вологості, загальний інтер’єр, інтенсивність природного освітлення тощо).

Жалюзі з тканини

Жалюзі з тканини: вишуканість стилю

Тканинні жалюзі користуються високим попитом серед українців і вважаються найбільш продаваними в своєму сегменті. Виготовляють продукцію з поліестеру, який відрізняється підвищеною міцністю до механічних пошкоджень і легко піддається очищенню від пилу. Жалюзі такого типу дуже схожі на звичайні штори. Щільність ламелей може сильно відрізнятися, як і колірна гамма. Кожен покупець має нагоду підібрати виріб, який максимально відповідає всім індивідуальним критеріям.

У деяких випадках можна побачити жалюзі, виготовлені з натуральних тканин. Але цей вид штор потребує особливого догляду, на відміну від поліестерових аналогів. Необхідно знати, що часте прання здатне негативно вплинути на якість матеріалу та його колір. Саме цьому тканинні жалюзі краще замовляти для кімнат з низьким ступенем запиленості та випаровувань, а для кухні та лоджії обрати пластикові моделі.

пластикові жалюзі

Пластикові жалюзі: неперевершена практичність

Продукція з пластику має доступну ціну, приваблює зносостійкістю та резистентністю до вологи. Пластикові ламелі легко миються, при цьому не набираючи статичної електрики, як тканинні конструкції. Довговічність пластикових жалюзі залежить від багатьох показників. Якість матеріалу є головним параметром, який відповідає за вартість даного виду товару. Якщо жалюзі виготовлені з дешевої сировини, то потрапляння прямих сонячних променів значно знизить експлуатаційні властивості. Пластик стане жовтіти, бліднути або навіть вкриватися плямами. Саме тому фахівці рекомендують вибирати якісну продукцію в магазинах з бездоганною репутацією. Звичайно, якісні жалюзі коштують дорожче дешевих аналогів, але практичність і довговічність таких виробів буде в кілька разів вищою. Пластикові жалюзі дуже часто використовують в офісах, на кухні або на балконі. У вітальні їх можна побачити набагато рідше.

При правильному догляді жалюзі обох типів прослужать вам декілька десятиліть. Лаконічний дизайн перетворює їх на універсальне рішення для будь-якого інтер’єру, а вражаюче різноманіття моделей відкриває широкі можливості для втілення найсміливіших дизайнерських задумів.

Comments   

загрузка...