П'ятниця, Січ 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вибираємо взуття для дитини. Правильно визначаємо розмір

П'ятниця, 27 листопада 2020 року

Правильно визначати дитячі розміри взуття повинні вміти всі батьки, адже купувати взуття дітям потрібно буде частенько. Також необхідно знати деякі важливі нюанси його вибору, щоб не розгубитися при огляді величезного асортименту взуття в магазині і вибрати для малюка якісне та зручне.

дитячі ножки

Робимо заміри

Перед вибором розміру взуття, що підходить для вашої дитини, потрібно буде дізнатися, яку довжину має її стопа. Вимірювати потрібно стопу з надітою на неї шкарпеткою (звичайною, не надто товстою). Поставте малюка на аркуш паперу і відзначте крайні точки великих пальців і п'ят на обох ніжках. Слідкуйте за тим, щоб в цей час дитина не підтискала пальчики, адже тоді виміри будуть помилковими. На перший погляд, може здатися, що довжина обох стоп є однаковою, але насправді ж різниця між ними може становити кілька міліметрів. Для виключення помилки краще виконати виміри двічі.

розмыр дитячої стопи

Далі запишіть отримані результати вимірювань і скористайтеся спеціальною таблицею для визначення потрібного розміру. Врахуйте те, що у різних компаній-виробників таблиці розмірів також можуть бути різними. При покупці взуття завжди орієнтуйтеся на розмірну таблицю того виробника, продукція якого вам сподобалася.

дитяче взуття

Корисні поради щодо вибору взуття для дитини

Якщо ви віддаєте перевагу робити покупки за допомогою інтернету, то зверніть увагу на магазин Kinder Moda. Він має великий асортимент взуття для дітей різного віку, який постійно поповнюється новинками. А в розділі розпродажі ви знайдете взуття зі зниженою ціною — замовляючи її, ви зможете дуже непогано заощадити.

дитяче взуття

Для покупки вибирайте взуття з устілкою, довжина якої на 1 см буде перевищувати довжину дитячої стопи. Робиться це не з міркувань економії, тобто покупки взуття "на виріст". Річ у тому, що в спеку дитяча ніжка буде дещо збільшуватися в розмірах, а пальці будуть трохи висуватися вперед. Тому певний запас у взутті просто необхідний.

Якщо у вашої дитини чутлива шкіра, то для неї краще купувати речі з високоякісної натуральної шкіри. Цей матеріал еластичний, добре приймає характерну форму стопи. До того ж шкіра не містить шкідливих речовин, які могли б спровокувати алергічну реакцію. Взуття з цього матеріалу виглядає дуже красиво і напевно сподобається вашому малюку.

Comments   

загрузка...