• Здоров’я України потребує допомоги від нетрадиційної медицини

  • П'ятниця, 24 лютого 2006 року

Виставка-конференція присвячена народній та нетрадиційній медицині світу, традиціям і культурі здоров'я, триває у Києві з 23 до 25 лютого. Вона є носієм альтернативних ідей, заснованих на мудрості самої Природи.

Медицина - це складний та багатосторонній соціальний феномен, який на протязі всієї історії розвитку людства займає одну з важливіших сторін життя - здоров'є та хворобу. Питання здоров'я, профілактики хвороб населення України та збереження генофонду нації гостро стоять перед громадськістю та органами соціального захисту. Рішення цих питань неможливо без інтеграції засобів і методів нетрадиційної та народної медицини у вітчизняній охороні здоров'я. Останнім часом у медичній практиці охорони здоров'я України все частіше використовуються методи народної і нетрадиційної медицини - це зумовлено позитивними результатами використання цих методів, що забезпечується їх природністю. Виставка-конференція "Здоров'я та Довголіття-2006"дуже актуальна, сприяє крупно масштабному розвитку нетрадиційних та народних методів оздоровлення та їх інтеграцію в практику охорони здоров'я України.

Методи, альтернативні до європейської медицини, спрямовані, насамперед, на покращення внутрішнього світу людини. Завдяки цьому, метод системи цигун, під назвою Фалунь Дафа, який складається з п‘яти повільних вправ та спрямовує людину до підвищення норм моралі, набуває багато прихильників у світі.

Причина широкого розмаху популярності полягає у високій ефективності загально-оздоровчого та гармонізуючого психіку впливу, у розвитку в структурі особистості могутніх життєстверджуючих основ. Це було підтверджено багато разів дослідами, які проводили над станом здоров‘я людей, що займаються Фалунь Дафа.”

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...