• Цигун допомагає пацієнтам, хворим на рак

  • Середа, 1 лютого 2006 року

«Техніки вдосконалення душі та тіла, можливо, і не виліковують рак, але вони роблять життя страждаючих від нього легше». В статті під назвою «Комбінована терапія», що вийшла друком в Newsweek, підкреслювалося, що цигун допомагав хворим на різні види раку зменшити біль і неспокій і вести повноцінне життя.

Стаття встановила, що цигун, стародавня китайська медитативна практика, та інші альтернативні практики допомогли тисячам пацієнтів, що займались ними, подолати хворобу, а також дали чудове відчуття того, що вони самі беруть участь у своєму відновленні.

Згідно зі статтею, 80 % хворих на рак використовували різні методи, такі як цигун, медитація, музична терапія, візуалізація й інші методи як додаткове лікування. Це також показало, що практики вдосконалення душі та тіла допомагали пацієнтам краще спати і впоратися з болем, неспокоєм і депресією, котрі часто виникають за умов застосування традиційних методів лікування, а також укріплювали імунну систему хворих на рак.

Зв'язок між духовним і фізичним здоров'ям, який раніше суспільство ігнорувало, отримує все більше і більше визнання. Офіційні медичні кола починають усвідомлювати, наскільки важливим є цей зв'язок.

Кетрін Комбс. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...