• Східна система вправ покращує розумовий і фізичний стан літніх людей

  • Четвер, 20 жовтня 2005 року
Мітч Гебер викладає мешканцям центральної Америки, старезного міста Еденбрук Данвуд смак Далекого Сходу, але це не означає, що він включає кошерного кисло-солодкого курча в меню.

Гебер вніс різноманітність, включивши іншу культуру в програму вправ мешканцям центру, познайомивши їх з Фалуньгун, традиційною китайською практикою, що включає вправи і медитацію.

"Я одержав декілька незвичайних відгуків від співробітників і жителів Еденбрука", - поділився своїми враженнями Гебер, який вів клас вправ вже протягом двох місяців.

Коли Гебер більш ніж чотири роки тому почав займатися Фалуньгун, також відомим як Фалунь Дафа, він не знав, до яких змін в його житті і житті інших людей це приведе.

25-річний Гебер, який приїхав до Атланти з Південної Африки в 1995 році, сказав, що коли він почав займатися Фалуньгун, то "відчув, що повністю оновився" відразу ж через декілька тижнів. Він захотів поділитися своїми відчуттями і познайомив з ними свою маму і бабусю, у них також відбулися позитивні зміни.

Цього літа Гебер зв'язався з Фредом Гласманом, другом його батька.

"Він запросив мене робити там вправи, і я почав займатися з літніми людьми. Заняття набули величезної популярності і принесли добрі результати", - сказав Гебер.

"Його вранішній недільний клас звичайно відвідують від семи до 15-ти жителів", - уточнила Джені Рейнес, координатор заходів в Еденбруку.

"Виконання вправ стало дуже важливою справою для жителів, - поділилася Рейнес. - "Це вносить деяку різноманітність в їх рутинну програму вправ".

Гебер дізнався про Фалуньгун, відвідуючи виставку про права людини в Університеті Джорджія в травні 2001р. Він сказав, що організація Міжнародна Амністія роздавала листівки, щоб привернути увагу до положення Фалуньгун в Китаї і переслідування його послідовників комуністичним режимом.

"Я дивився на вправи і думав, яка це чудова практика, а на іншій стороні бачив демонстрацію переслідування", - розповідав Гебер.

Переповнений бажанням дізнатися правду, повернувшись додому, Гебер провів розслідування.

Він дізнався, що пан Лі Хунчжи заснував практику Фалуньгун, яка базується на трьох принципах: Істина, Доброта і Терпіння, в 1992р. Практика швидко розповсюдилася в Китаї і багатьох інших країнах, включаючи Ізраїль і Сполучені Штати.

Після того, як група виросла майже до 70-ти мільйонів послідовників в одному тільки Китаї, атеїстична Комуністична партія Китаю 10 червня 1999 року заснувала "Офіс 610" для управління переслідуваннями послідовників.

Жителі еденбрукського центру для літніх Данвуд додають вправи Фалуньгун до їх звичайних вправ.

З початку заборони Інформаційний Центр Фалунь Дафа офіційно підтвердив смерть принаймні 2781 послідовників Фалуньгун у Китаї.

Як єврей і житель Південної Африки, Гебер знайшов пояснення причини жорстокого переслідування.

"У мене відчуття невідкладності, - сказав Гебер. - Моя сім'я уникнула Холокосту в Угорщині і Польщі, і я був свідком багатьох випадків переслідування моїх чорних друзів в Південній Африці. Тому, коли я дізнався про те, що Фалуньгун у Китаї пов'язаний з переслідуванням людей, я відчув загрозу".

Гебер заснував групу з прав людини в державному університеті Джорджія, де він вчиться для отримання ступеня бакалавра в міжнародному бізнесі. Хоча Гебер сам по собі дуже активний, він завжди залишає політику за дверима, займаючись щотижневими вправами з жителями Еденбрука.

Рабін конгрегації Етз Чейм, Очманілому Льюїс, пояснив, що пропозиція таких речей як Фалуньгун літнім людям, не тільки добре для тіла, але також і для їх характеру.

"Є багато такого, чому ми, як люди, можемо вчитися в іншої віри і культури, і ми дійсно радили б визнавати те, що є хорошим", - сказав Льюїс відносно класу Гебера.

Рейнес сказала, що вона помітила зміни в поведінці учасників після їх уранішніх недільних вправ. "Вони здаються дуже мирними після того, як позаймаються, що піднімає у них настрій, і це робить їх день приємним".

За словами Гласмана, жителі району завжди можуть взяти участь у вправах Фалуньгун разом з жителями Еденбрука. Крім того, Гебер планує цього місяця розширити навчання і організувати клас в Ханткліффе, центрі для літніх, такому ж, як Еденбрук.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...