• Фаст-Фуд страшніше за наркотики

  • Понеділок, 14 листопада 2005 року
Надмірне вживання жирів і цукру, які містяться в чіпсах, гамбургерах і кока-колі, веде до хімічної залежності, подібно наркотичної.

Постійне харчування на швидку руку в ресторанах швидкого приготування перетворюється в таку саму хворобливу залежність, як паління або вживання наркотиків. До такого висновку прийшли британські вчені, які опубліковали свою доповід у Лондоні.

Дослідники одностайно стверджують, що надмірне вживання жирів і цукру, які містяться у звичайних "гамбургерах" і картоплі-фрі, приводить до зміни хімічних процесів у мозку людини, що найчастіше відбувається при кокаїновій або героїновій залежності.

Автори доповіді підкреслюють, що більшість людей з величезними труднощами повертаються до правильного харчування, при цьому вони найчастіше потребують поради дієтолога, намагаючись позбутися зайвих кілограмів.

Вчені відзначають, що особливу небезпеку фаст-фуди становлять для дітей у період активного росту. Зловживання "макдональдсами" і іншими ресторанами швидкого приготування гарантує дитині проблеми із зайвою вагою й сердечно- судинною системою вже в 30 років.

У середньому для повноцінного харчування дорослій людині потрібно близько 2300 калорій на день, тоді як традиційний обід у ресторані швидкого обслуговування вже перевищує цю норму. На думку дослідників, головна проблема полягає в тому, що подібне харчування порушує баланс гормонів, які відповідають за відчуття ситості. Тому багато людей можуть тоннами з'їдати булки з котлетами, запиваючи солодкою колою, і відчувати при цьому постійний голод.

"Більшість ресторанів швидкого харчування продає свою продукцію без яких-небудь попереджень про її походження, про те, які в ній містяться хімічні елементи, - стверджує один із вчених. - Їхні власники знають, що публікація правди різко знизить продаж".

Джерело: fashionlook.ru
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...