• Фермент п'явки допомагає росту нервової клітини

  • Вівторок, 20 грудня 2005 року
Лікування п'явками - дуже стародавня наука, її історія налічує близько 30 століть. Згадки про використання п'явок зустрічалися під час розкопок Древнього Єгипту, Індії, країн Межиріччя й Середньої Азії.

А пару сторіч тому - в XVІ - XІХ століттях, у період розквіту гірудотерапії (лікування п'явками) в Європі - п'явки були серйозним продуктом російського імпорту. Їх вивозили мільйонами в країни Західної Європи й Англії. Вони були модним засобом відновлення здоров'я людини й широко використовувалися купцями в елітних лазнях у минулому столітті.

Сьогодні лікування, оздоровлення й омолодження за допомогою п'явок переживає дійсний бум. Таке віяння часу - природні методи підтримки краси й здоров'я викликають все більший інтерес і довіру.

Під час дослідження впливу п'явки на організм людини, вченими були зроблені два великих відкриття - це нейротрофічний і біоенергетичний вплив.

Ми з дитинства чуємо вислів бабусь: "Не треба хвилюватися - нервові клітини не відновлюються". Так, нервові клітини не відновлюються з погляду регенерації тканини, але в організмі п'явки існує фермент здатний дати ріст нервовій клітині, тобто нейрони випускають аксони, і клітина починає рости.

Також білок п'явки не викликає відторгнення в людини, як будь-який інший чужорідний білок. Це означає, що за допомогою п'явки можна лікувати ураження нервової системи, такі як інсульти, хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, неуважний склероз та ін.

Як говорить Президент Асоціації гірудологів Санкт-Петербургу, професор Альберт Іванович Крашенюк: "Ми стаємо спокійнішими, ми легше переносимо стреси - це наслідки нейротрофічної дії". Він же є й автором цих відкриттів.

Сучасні прилади, здатні фіксувати біоенергетичне випромінювання клітин і тканин, підтвердили, що п'явки корегують порушення біополя людини.

Цей ефект був доведений за допомогою приладів винайдених подружжям Кірліан, які дозволяють побачити ауру людини. Були обстежені пацієнти до й після використання п'явки. На фотографії аури до використання п'явок спостерігалися розриви у світінні й короткі промені біополя, через півгодини після використання п'явок фотографія показала відновлення біополя людини.

Після процедури людина дійсно краще себе почуває, поліпшується розумова діяльність і піднімається настрій.

Ось так стародавні рецепти знаходять нове життя й навіть сприяють новим відкриттям. Тепер і п'явки допомагають нам відновити здоров'я. Однак така процедура коштує недешево. А краще взагалі не доводити справу до хвороби.

Будьте здорові.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...