• Фахівці з Нової Зеландії досліджують гепарин після випадків із смертельним результатом у США

  • П'ятниця, 16 травня 2008 року
Управління з безпеки лікувальних засобів і товарів медичного призначення Нової Зеландії (Medsafe) досліджує препарат, який використовують для діалізу, а також спостерігає за пацієнтами хворими серцем після 19 випадків із смертельним результатом і сотень випадків алергічної реакції в США і подібних реакцій у Німеччині.

Компанія "Бакстер Інтернешнл" була залучена у продаж США гепарину, розчину для ін'єкцій. Компанія поставляла інгредієнти необробленого гепарину з Китаю.

Але у Федеральному управлінні з лікувальних засобів не повідомляється, чи купує необроблені продукти гепарину в Китаї компанія "Ротексмедіка", що поставляє гепарин до Німеччини.

Китай - постачальник гепарину, який отримують із свинячої кишки і використовують для зниження діалізу в крові хворих, що лідирує в усьому світі.

У Федеральному управлінні з лікувальних засобів припускають, що вірогідною причиною виникнення в штатах сотень випадків алергічної реакції стали забруднюючі домішки.

Доктор Стюарт Джесамін, тимчасовий менеджер з Управління з безпеки лікувальних засобів і товарів медичного призначення Нової Зеландії (Medsafe) повідомив, що в Новій Зеландії не було випадків негативних реакцій на продукти гепарину.

"Ми знаємо про цю проблему в США і стежимо за звітами й компаніями, що випускають цю продукцію. Але жоден із продуктів гепарину, реалізованих у Новій Зеландії, не був відкликаний з ініціативи американської Адміністрації з контролю за харчовими продуктами та ліками".

Новозеландський професор Кельвін Лінн, начальник медичної служби, що спеціалізується на нирках, а також чинний головуючий доцент, не знає про проблему з гепарином у Новій Зеландії.

Якщо постачання гепарину з Нової Зеландії стало причиною отруєння пацієнтів, негайно б виникли негативні реакції, тому що продукт із діалізатора безпосередньо потрапляє в організм.

"Можете бути впевненими, що у гемодіалізних хворих у Новій Зеландії не було виявлено яких-небудь відхилень через гепарин", - повідомив він.

Тим часом, управління охорони здоров'я Німеччини відкликає гепарин із "Ротексмедіка".

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...