ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лікування безсоння

Велика Епоха

Безсоння є надзвичайно поширеною і складною проблемою, що може виникнути в результаті цілого ряду різних причин. Само по собі безсоння є симптомом якось порушення, а не хворобою. Вирішення цієї проблеми вимагає ретельного аналізу кожного конкретного випадку, з метою визначення факторів, що можуть викликати або посилити його.

Само по собі безсоння є симптомом якось порушення, а не хворобою. Фото: Allsport UK/ALLSPORT
Само по собі безсоння є симптомом якось порушення, а не хворобою. Фото: Allsport UK/ALLSPORT
Використання ліків для лікування безсоння пов’язано з частими ускладненнями і побічними ефектами, і лише в рідкісних випадках вони можуть вирішити проблему. Ці препарати лише впливають на симптоми безсоння і не можуть усунути будь-які причини, що лежать в його основі. Вони забезпечують невелике тимчасове полегшення, часом погіршуючи стан здоров’я.

Лікування безсоння починається зі всебічної оцінки і дослідження обставин, що впливають на здоров’я: навколишнього середовища людини, емоційного стану, поведінки і дієти. Як тільки будь-які з цих факторів були виявлені і визначені, починається класичне гомеопатичне лікування (КГЛ).

Класичне гомеопатичне лікування ґрунтується на врахуванні індивідуальних особливостей кожного конкретного випадку. Воно пропонує унікальний і ефективний метод лікування без будь-яких побічних ефектів і значного ризику, пов’язаних зі звичайними ліками.

Вирішення проблем гострого та хронічного безсоння може бути досягнуто на основі всебічного аналізу. В результаті можна отримати поліпшення загального здоров’я і благополуччя, не вдаючись до «швидких результатів» тимчасового усунення симптомів, настільки поширеним в алопатичній медицині.

Доктор Д. Уітмонт — лікар класичної гомеопатії і терапевт, що практикує в Нью-Йорку. Він є клінічним доцентом медицини сім’ї і суспільства в Нью-Йоркському медичному коледжі. Його сайт HomeopathicMD.com

Оригінал англійською: The Epoch Times