• Принцип лікування в Су Джок терапії

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 16 січня 2012 року

Лікування за допомогою Су Джок терапії, в основу якого покладено принципи традиційної акупунктури і східної медицини, називають найкращим методом самодопомоги, його ефективність перевершує більшість відомих методів оздоровлення.

Значна дієвість — основна перевага Су Джок терапії: при правильному застосуванні оздоровчий ефект настає вже через кілька хвилин. За допомогою Су Джок терапії можна лікувати будь-яку частину тіла, будь-який орган, при цьому неправильне застосування методу не завдає шкоди.

Метод Су Джок терапії застосовують для надання першої медичної допомоги при невідкладних станах. Він не вимагає значних матеріальних витрат і спеціальних медичних знань, а також складних навичок та інструментів.

Основні переваги Су Джок терапії:

1. Безпека застосування. Лікування відбувається при стимуляції точок відповідності, при цьому неправильне застосування методу буде просто неефективним, але не матиме ніякої шкоди.

2. Су Джок терапія виліковує будь-яку частину тіла, будь-який орган і суглоб.

3. Метод Су Джок терапії може освоїти кожна людина і застосовувати в своєму повсякденному житті з користю для здоров’я.

4. При правильному застосуванні оздоровчий ефект настає вже через кілька хвилин (іноді секунд).

Кисть і стопа як основні елементи системи відповідності, що лежить в основі Су Джок терапії, подібні людському тілу. Якщо в якомусь органі відбувається патологічний процес, то точки, що відповідають цій ділянці, будуть найбільш болісними.

Великий палець — це голова, шия. На великому пальці відображені такі важливі органи як головний мозок, органи зору та слуху. Зовнішній стороні великого пальця відповідає обличчя, тильній — потилиця;

Вказівний палець і мізинець — руки;

Середній та безіменний пальці — ноги;

Долонна поверхня кисті під великим пальцем — грудна клітка,

інша частина — черевна порожнина;

Тильна сторона кисті — спина;

Лінія, що умовно поділяє кисть на дві частини, відповідає хребту.

Внутрішні органи в системі відповідності кисті. Фото: center-hc.ru

Внутрішні органи в системі відповідності кисті. Фото: center-hc.ru

Сутність лікування по Су Джок терапії полягає в тому, щоб знайти в зоні відповідності хворому органу чи місцю больові точки і впливати на них за допомогою механічного масажу, прогрівання, кольору або магнітного поля.

Внутрішні органи в системі відповідності стопи. Фото: center-hc.ru

Внутрішні органи в системі відповідності стопи. Фото: center-hc.ru

Механічний масаж

Протягом 1–2 хвилин масажними рухами до терпимою болю необхідно натискати на найбільш болючі точки. Таким чином, можна впливати на одну або кілька точок або масажувати всю зону відповідності масажним роликом (або кільцем). Для механічного масажу застосовують голки, а також насіння яблук, груші, кісточки винограду, горошини перцю, дрібні камінчики, металеві кульки, зерна круп і гомеопатичні гранули. Ці предмети можна зафіксувати липким пластиром на точках відповідності та періодично масажувати (щогодини по 1–2 хв).

Магнітне поле

Вплив за допомогою магнітних зірочок на больові точки. За допомогою липкого пластиру магніт закріплюється у відповідних точках, поєднуючи при цьому два типи впливу — механічний і магнітний.

Прогрівання

У ряді захворювань, пов’язаних з нестачею енергії або надлишком холоду, прогрівання точок відповідності надзвичайно ефективно. Найчастіше прогрівання проводять моксами — спеціальними полиновими паличками. Мокса підпалюється і тліє, прогріваючи таким чином точку відповідності.

Колір

Багато захворювань, що мають зовнішні прояви, можна лікувати кольором.

Чорний колір: почервоніння без припухлості і болю;

Зелений колір: припухлість, свербіння, слабкі тупі минущі болі;

Червоний колір: значні, але не постійні болі;

Жовтий колір: сильні постійні болі, виразки.

При використанні цього методу на точки відповідності наносять потрібний колір (наприклад, фломастером) або наклеюють кольоровий папір кольоровою поверхнею до шкіри.

Су Джок терапія при:

— Стенокардія, ішемія, різні види аритмії. Зона серця розташовується на долоні посередині найбільш опуклій частині великого пальця. Масаж проводять 4 рази на день.

— Головний біль. Масажують кінчик великого пальця (зона головного мозку).

— Запалення та біль в очах при тривалій роботі за комп’ютером. На першій фаланзі великого пальця з боку долоні масажувати точку відповідності очей і головного мозку. На другій фаланзі великого пальця з тильного боку, в свою чергу, розташовані точки шийного сплетення.

— Синдром хронічної втоми. Впливають на точки відповідності головного мозку і больові точки шийного відділу хребта.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...