• Хочеш бути щасливим - кинь палити

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 13 січня 2011 року
Сьогодні кожен знає про вплив паління на організм людини. Але нещодавно був знайдений новий аспект цього питання, який доводить, що погані звички - це, перш за все, удар по психіці.

Рецепт щастя від американських учених простий: хочете бути щасливими - киньте палити. В своєму звіті Регіна Бенджамін, головний лікар Служби охорони здоров'я США, доводить, що під час паління дим негайно проникає в кров і як наслідок - впливає на кожен орган. Це стосується як тих, хто курять зрідка, так і тих, хто є жертвою пасивного паління, перебуваючи в оточенні курців.

 
Серед військових проблема паління виступає найбільш гостро: багато хто вважає, що паління -  діє як заспокійливе і це хороший спосіб відволіктися від суворих реалій війни. Результати досліджень показали, що кількість ветеранів, які отримували допомогу психолога при лікуванні посттравматичного синдрому, вдвічі більше в порівнянні з тими, хто проходив курс лікування тільки від нікотинової залежності.

В Університеті Браун було проведено дослідження, яке показало, що відмова від паління робить людей щасливішими. 200 осіб, які взяли участь у дослідженні, отримували нікотинові пластирі та консультації. Перевірка на симптоми депресії до і після відмови від паління показала, що в тих, хто повністю зміг відмовитися від паління, не спостерігалося симптомів погіршення настрою. І навпаки, відбувалося негайне погіршення настрою в тих, хто повертався до паління.

Дослідники сподіваються, що отримані результати допоможуть залежним від паління, адже перемога в боротьбі зі своїми слабкостями неодмінно робить нас щасливішими.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...