• Новий метод лікування гіпертонії

  • Неділя, 26 грудня 2010 року
Більше третини людей у всьому світі страждають від гіпертонії. При цьому, половина пацієнтів, яким приписано лікарське лікування, або не чутливі до препаратів, що знижують тиск, або просто забувають про їх щоденне вживання.

Медики з інституту Baker Idi Heart And Diabetes (Мельбурн, Австралія), під керівництвом професора М. Еслера розробили новий метод лікування гіпертонії, що дозволяє тисячам гіпертоніків не тільки контролювати свій стан, але й знизити ризик як інфарктів, так і інсультів.

Регулювання кров'яного тиску здійснюється за рахунок короткого спрямованого імпульсу електромагнітного випромінювання від катетера або довгої тонкої трубки, введеної в артерію в паху пацієнта. Імпульс від катетера, підключеного до генератора випромінювання в радіодіапазоні, створює виборче порушення передачі сигналів нервами до нирок.

Припинення подачі сигналів, які передаються цими нервовими закінченнями, призводить до зниження тиску крові. Випробування цього методу були проведені на 100 пацієнтах в 24х медичних центрах різних країн.

Результати досліджень показали, що застосування нового методу лікування дозволяє знизити тиск на 10 мм рт ст. Цього цілком достатньо для зниження фактора ризику для гіпертоніків.

Ще однією перевагою даного методу є відсутність будь-яких протипоказань його до застосування. В 84 пацієнтів, які пройшли лікування за новим методом, тривало стійке зниження тиск на 10 мм рт ст і більше.

Наразі цей метод лікування все ще знаходиться на стадії клінічних випробувань, але очікується, що в майбутньому він зможе допомогти сотням тисяч гіпертоніків, для яких медикаментозне лікування є малоефективним.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...