• Новий метод виявлення прихованого аутизму

  • Понеділок, 3 серпня 2015 року
Тепер у дорослих пацієнтів аутизм може бути діагностований протягом 15 хвилин за допомогою МРТ-сканування головного мозку. Завдяки використанню комп'ютерної програми можна виявити невеликі, але важливі ознаки захворювання.

Люди, які страждають на аутизм, відчувають труднощі в суспільному середовищі. Після виявлення захворювання, люди, які страждають на аутизм, можуть отримати допомогу і підтримку, навчитися контролювати свій стан.

Британські вчені обстежили сорок дорослих пацієнтів: двадцять з відхиленнями в поведінці і здоров'я і двадцять без відхилень. Учасники спочатку були обстежені за допомогою традиційних методів, а потім за допомогою МРТ-сканування головного мозку.

За даними журналу «Неврологія», вчені діагностували аутизм з точністю більш ніж в 90%. На даний час постановка діагнозу припускає тривалу серію досліджень на основі спостереження та аналізу поведінки.

"Що може швидко зробити комп'ютер - це побачити, що пацієнт хворий на аутизм, хоча його мозок виглядає нормально на перший погляд", - сказав професор Деклан Мерфі з інституту психіатрії в звіті BBC News.

«Національне товариство аутизму» вітало нове відкриття. "При діагностиці як і раніше необхідні будь-які інструменти, які допоможуть виявити аутизм на більш ранній стадії. Вони мають потенціал для поліпшення якості життя людини і дозволяють надати адекватну допомогу якомога швидше", - сказав представник товариства, повідомляє Telegraph.

Професор Пол Меттьюс з Центрального імперського коледжу клінічних нейронаук у Лондоні відзначив, що сканування мозку ще не може забезпечити діагностику стану пацієнтів молодого віку.

"Наразі це дослідження необхідно розширити для того, щоб вивчити дітей, які страждають на аутизм. Для них значення прогностичної інформації може бути набагато більш важливим", - сказав він.

Між тим, дослідження новонароджених в палатах інтенсивної терапії показали, що тонкі аномалії розвитку, такі, як стан м'язового тонусу і реакція на шум, допомагають запідозрити аутизм ще в дитинстві.

Лікар Макс Візнітзер з лікарні «Дитяча Веселка» і дитячої лікарні в Клівленді, штат Огайо, сказав, що діти з більш пізнім виявленим діагнозом аутизму показали такі ж відхилення, як і новонароджені, за даними Los Angeles Times.

Джерело: Велика Епоха (The Epoch Times), Росія

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...