• Персональне джерело електромагнітного поля

  • Субота, 20 листопада 2010 року

Нові відомості про хвороби, зумовлені впливом електромагнітного випромінювання та його полів на біологічні системи, вселяють як побоювання, так і надію. Створена у 2003 році для боротьби з раком революційна система CEFUS (кероване електромагнітне поле та ультразвук) виявилася більш перспективною, ніж очікували.

Вона не інвазивна, має слабо виражені побічні ефекти, і можливості для вдосконалення. У 2007 році повідомили про ще більш значний прогрес.

Вчені вивчили різні типи електромагнітних полів. Вони виявилися біологічно інертними, але очевидно, що це не зовсім так. Про те, що існує вплив, якого ми не бачимо, свідчить той факт, що під впливом складних полів і надвисокої інтенсивності ультразвуку ракові клітини руйнуються.

Досс і МакКейб (1976) продемонстрували локальне нагрівання, яке вбиває ракові клітини. На сьогоднішній момент, Чень із співробітниками відпрацювали метод знищення ракових клітин за допомогою імпульсного електромагнітного поля.

У 2007 році без гучних заголовків лікар Йорам Палті та інші вчені з Національної академії наук Ізраїлю виявили, що опромінення шкіри голови електромагнітними полями стримує ріст пухлини головного мозку протягом більше п'яти років. Очевидно, що рак молочної залози повинен стати першою мішенню для проведення випробувань.

Вітамін C і рак

Організм мишей продукує велику кількість вітаміну C. Спори сибірської виразки, що потрапили безпосередньо в легені, не здатні погубити лабораторних мишей.

Вітамін С при високій концентрації в плазмі вбиває багато видів раку. Еван Камерон з Шотландії та японські вчені Moрішіге і Mурата довели, що десять грамів вітаміну С в день виліковують близько 15% ракових пухлин. Профілактика раку за допомогою великих доз вітаміну C виглядає цілком реально. Можливо, вчені стануть досліджувати цю область.

Комбінований підхід, що використовує вітамін С, електромагнітні поля та ультразвук, представляється раціональним.

Моя власна передміхурова залоза у віці 78 років (у 2007 р.) була не звичайною 60-грамовою, а 360-грамовою і здоровою в результаті 30-річного вживання допустимої дози вітаміну С і 1000 МО вітаміну Е на день.

Електроенергія, що випромінює радіацію

Вражаюче, що ракові клітини ростуть слідом за лініями електропередач.

Лікар Магна Хавас та інші в 2008 р. виявили, що електромагнітні поля викликають новий тип діабету - діабет III типу!

Електричний спектр перехідних електромагнітних полів (ноутбук?) підвищує рівень цукру в крові. Електромагнітний смог може позначитися на здоров'ї 60 мільйонів людей. Лікар Хавас виступає за встановлення недорогого фільтра Грем-Стетзера для нейтралізації в будинку частоти в 5-100 кГц.

Згадуючи власне, доведене кардіоретинометрією відкриття, потенційно фатальною, клінічно неідентифікованої пухлини, яке було приховано редакторами медичного журналу, можу сказати, що можливість неправильної діагностики цукрового діабету підвищується.

Автор Сідні Буш займається нової галуззю науки - кардіоретинометрією в Халл, Англія. Його вебсайт LifeExtensionOptometry.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...