• Доповідь ООН: неінфекційні захворювання - головна причина смертності

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 28 червня 2011 року
Діабет, рак, захворювання легенів і серця залишаються основними причинами смертей в сучасному світі.

У доповіді ООН йдеться про те, що більше 2/3 всіх випадків смерті людей викликані чотирма видами неінфекційних захворювань: діабет, рак, захворювання легенів і серця. Експертів насторожує той факт, що, незважаючи на витрати, пов'язані з попередженням і лікуванням цих захворювань, їх масштаби продовжують швидко зростати.

Світове співтовариство в особі вчених і фахівців спрямовує зусилля на боротьбу з такими інфекційними захворюваннями як ВІЛ/СНІД, туберкульоз і малярія. В той же час від 4-х неінфекційних захворювань щороку помирає все більше число людей.

 
Згідно з доповіддю ООН, три роки тому в світі від неінфекційних захворювань померло 36 млн осіб, що становить 63% від загального числа смертей. У країнах, що розвиваються, цей показник склав 80%, при цьому 9 млн померлих були в віці до 60 років. За прогнозами, через 20 років від неінфекційних захворювань загине 52 млн людей.

Вчені пояснюють таку динаміку захворюваності зростаючими факторами ризику, такими як: куріння, неправильне харчування, гіподинамія, проблеми з вагою і зловживання алкоголем.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...