Вівторок, Бер 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Котика на два тижні забули в порожньому літаку, проте він залишився цілий і навіть залишив про себе нагадування (ФОТО)

Понеділок, 22 лютого 2021 року

Інтернет зберігає в собі безліч мемів і картинок, показуючи, що у цих славних пухнастиків у запасі мало не 9 життів. Але виявилося, що і в реальному житті можна знайти доказ їх живучості.

У Тель-Авіві, в аеропорту Бен-Гуріон був знайдений котик, якого забув хтось із пасажирів прямо в літаку. Пухнастика виявили співробітники аеропорту, і не аби де, а в кабіні пілота!

Спеціальний гість в кабіні пілота, якого не очікував побачити ніхто

Пухнастик не зумів би пробратися в літак самостійно, що дозволило співробітникам аеропорту здогадатися, що котика просто забули забрати після польоту.

Останній раз боїнг слідував в Дубаї 24 січня і відтоді залишався в аеропорту. Котика випадково помітили у вікні кабіни пілота тільки 7 лютого. А це означає, що бідолаха провів без їжі та води 14 днів!

Кота побачили на лобовому склі кабіни пілота

Попри те, що він настільки довго був ув'язнений, котик залишився цілий і неушкоджений. Співробітники аеропорту поспішили визволити пухнастика й переконатися в тому, що його здоров'ю нічого не загрожує.

Стан котика вельми непоганий, чого не можна сказати про кабіну пілота, де розташувався маленький шибеник. Виявилося, що вусатий пасажир на славу попрацював зубками і кігтиками. Ну а що ви хотіли, треба ж було йому харчуватися хоч чимось довгі два тижні!

Ось як тепер виглядає кабіна пілота

У котика було більш ніж достатньо часу на те, щоб попрацювати над кабіною пілота.

Тепер залишилося лише знайти горе-господаря витривалого красеня. Сподіваємося, що зіпсоване майно авіакомпанії не завадить йому повернутися за своїм вихованцем!

Comments   

загрузка...