Неділя, Кві 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Замерзлий котик у розпачі пошкрібся у двері будинку і не помилився адресою

Понеділок, 11 січня 2021 року

Замерзлий кіт на порозі будинку

Одного разу серед зими дівчина з Квебека, Канада, почула слабке нявкання за дверима, а потім — легке дряпання кігтями. За скляними дверима стояв замерзлий рудий котик. Його мордочка висловлювала відчай і безнадію, — пише видання The Dodo.

Опубликовано Кошка ветра Воскресенье, 27 декабря 2020 г.

Відмовити йому було неможливо. Дівчина працювала волонтером в службі порятунку кошенят у Квебеку. Вона знала, що дорослих кішок притулок не бере, але все ж спробувала прилаштувати бідолаху. Дівчина відправила фотографію котика засновниці притулку Марі Сімар.

«Вона знає, що ми не беремо дорослих кішок, але їй хотілося допомогти, — розповіла Марі. — Як тільки я побачила фотографію, моє серце розбилося. Я сказала їй відвезти кота в нашу партнерську клініку для обстеження.

На його мордочці було написано все, що він хотів сказати, — додала вона. — Якийсь час котик сидів перед її дверима. Як тільки я попросила забрати його, він навіть не намагався втекти».

Порятунок чотирилапого

У клініці ветеринар виявив, що коту дійсно потрібна допомога. Він був весь в ранах від укусів, страждав від бліх, кліщів, обморожень, гнилих зубів і діабету.

Опубликовано Кошка ветра Воскресенье, 27 декабря 2020 г.

Марі знала, що якби цей бездомний кіт не звернув на себе увагу, в якій він так відчайдушно потребував, то не пережив ще одну морозну зиму.

Попри погане самопочуття, кіт радів спілкуванню з людьми.

«Він був дуже добрий до співробітників клініки, — згадувала Марі. — Висовував лапу з клітки у ветеринара, щоб люди його погладили».

Нове життя

Марі назвала кота Асланом на честь лева з серіалу «Хроніки Нарнії». Після кількох днів лікування в клініці здоров'я кота покращилося, і він переїхав в будинок Марі, де вже жила чорно-біла кішка на прізвисько Клео. Тварини швидко знайшли спільну мову і стали нерозлучні.

Опубликовано Кошка ветра Воскресенье, 27 декабря 2020 г.

Коли Аслан видужав і постало питання про пошук постійного будинку для нього, Марі не змогла з ним розлучитися. Їй не хотілося розлучати кота з Клео.

«Аслан спав поруч з нею, вони доглядали один за одним, — розповіла Марі. — Мало сенс залишити їх разом — двох врятованих котів, яким довелося нелегко».

Comments   

загрузка...