Понеділок, Січ 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Бездомний врятував тварин з притулку, що загорівся. Він врятував бідолах і став героєм. ФОТОрепортаж

Середа, 6 січня 2021 року

Якщо ти робиш добрі справи, вони обов'язково до тебе повернуться. Це доводить історія 53-річного Кейта Вокера з Джорджії, який ризикнув своїм життям, щоб врятувати мешканців притулку «W-Underdogs». Сам Кейт Вокер зараз переживає не найкращі часи і живе на вулиці, а тому не з чуток знає, як важливо допомагати тим, хто опинився в біді.

У притулку W-Underdogs 18 грудня розгорілася пожежа в той час, коли нікого з персоналу не було на місці. Кейт Вокер, який опинився в той час неподалік, не роздумуючи кинувся на допомогу тваринам. Йому вдалося врятувати всіх мешканців притулку, серед яких було 6 собак і 10 кішок.

У Кейта Вокера є улюблений вихованець по кличці Браво, тому він не міг пройти повз палаючого притулку

Не буду брехати, я був дуже наляканий. Там було стільки диму. Але Бог послав мене туди, щоб я міг врятувати цих тварин — поділився Вокер з виданням CNN.

«Моя собака — мій найкращий друг, і без нього мене б тут не було, тому я знав, що повинен допомогти»

Фото: Keith Walker and Bravo/CNN

Вокер врятував від вогню 6 собак і 10 кішок

Фото: W-Underdogs/ https://www.facebook.com/WNDRDOGS/

Співробітники притулку подякували Кейту Вокеру і всім тим, хто не залишився осторонь

Фото: W-Underdogs/ https://www.facebook.com/WNDRDOGS/

Сьогодні ввечері ми дякуємо нашим ангелам-охоронцям. Кейту Вокеру, який забіг у наш палаючий будинок і врятував наших тварин, пожежну частину і офіцерів. Наші тварини в безпеці. Ми просто хотіли сказати ДЯКУЮ всім нашим друзям і волонтерам, які прийшли до нас на допомогу. Ми в ваших добрих руках. Серед людей точно є ангели. Ми всі в безпеці — написали співробітники W-Underdogs на сторінці притулку в Фейсбуці.

За словами засновника притулку Грейсі Хемлін, хоч вогонь і не зруйнував притулок повністю, однак, залишив його непридатним для життя

Фото: W-Underdogs/ https://www.facebook.com/WNDRDOGS/

На щастя, притулку залишалося всього тиждень до переїзду у новий об'єкт. Так що тепер всі його мешканці будуть жити в новому і безпечному місці.

Співробітники притулку потихеньку облаштовують для тварин їх новий будинок

Фото: W-Underdogs/ https://www.facebook.com/WNDRDOGS/

Волонтери також не залишаються осторонь і допомагають W-Underdogs

Фото: W-Underdogs/ https://www.facebook.com/WNDRDOGS/

Головне, що всі мешканці притулку тепер в безпеці

Фото: W-Underdogs/ https://www.facebook.com/WNDRDOGS/

А поки вихованці W-Underdogs обживають нову локацію, притулок намагається допомогти своєму рятівникові Кейту Вокеру з роботою і житлом. Безліч людей залишилися небайдужі до його історії і бажають надати всіляку підтримку Вокеру. А для його вихованця Браво в притулку W-Underdogs тепер завжди знайдеться порція смачного корму!

Comments   

загрузка...