Вівторок, Бер 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Завдяки аутизму 12-річний володар іграшкового автопарку знає про автомобілі все (ФОТО)

Неділя, 14 лютого 2021 року

Ентоні Шмідт живе неподалік від міста Сіетла, США, і з народження страждає на аутизм. З двох років дитина буквально одержима автомобілями і знає про них все, пише видання Good News Network.

До шести років хлопчик накопичив неабияку колекцію іграшкових машин з 600 моделей. Тоді ж Ентоні й почав створювати з іграшкового автопарку гіперреалістичні картинки для фотографій.

Ентоні живе з мамою Рамоною. Коли йому виповнилося дев'ять років, Рамона через соцмережі познайомила світ з творіннями сина й опублікувала його роботи в Instagram і Facebook.

«Всі були шоковані, — розповіла Рамона. — Його впізнавали в громадських місцях. Люди просили мене почати випуск календарів і книг з його фотографіями, тому що кожен хотів купити що-небудь, до чого Ентоні доклав руку».

За допомогою мами хлопчик запустив свою власну лінійку продукції, що включає книги, календарі, фотознімки та інші товари. Результати його бачення світу просто вражають. Щодня він влаштовує фотосесію з машинками, домагаючись ідеальних знімків.

«Таких результатів можна досягти тільки завдяки аутизму, а не всупереч йому», — каже Рамона.

Любов хлопчика до машин не обмежується створенням колекції. Він володіє енциклопедичними знаннями про всі автомобілі, відомих в цьому світі: від найперших моделей до сучасних. Причому про будь-яку модель Ентоні знає всі подробиці, до найменших деталей.

Унікальними знаннями Ентоні навіть скористалася поліція Нью-Йорка, яка намагалася розкрити злочин. Розслідування зайшло в глухий кут, оскільки у поліцейських було тільки нечітке зображення машини підозрюваного.

Але Ентоні навіть за таким знімком видав детальну характеристику автомобіля: марку, модель, рік випуску та іншу інформацію. Завдяки цьому машину оголосили в розшук, а пізніше затримали й самого злочинця.

Своїми фотографіями Ентоні сподівається надихнути інших людей з особливими потребами та їх родини.

«Ви можете добитися всього, чого хочете», — каже хлопчик.

Ентоні робить більше, ніж просто створює прекрасні фотографії. Він відкриває вікно в інший світ і демонструє зовсім інший спосіб бачення. І це дорогоцінний подарунок для всіх нас.

Людям, з такими особливостями, як у Ентоні, важко без підтримки й уваги. І як же прекрасно, коли вони зустрічають розуміння з боку оточуючих.

Comments   

загрузка...