П'ятниця, Кві 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Том і Джеррі існують: у Китаї кіт і мишка подружилися в реальності

Четвер, 7 січня 2021 року

Житель китайського міста Сян'ян опублікував на сайті Weibo відео про дружбу кота і мишки. Їхня гра настільки нагадувала мультсеріал «Том і Джеррі», що він не міг не поділитися роликом із користувачами, пише видання Daily Mail.

На запису кіт не поспішаючи бігає за мишею, але наздогнавши, не кидається на неї, а припиняє погоню і відходить у бік.

В іншому кадрі пухнастий розвалився на землі, а миша мчить до нього щодуху. З розмаху вона стрибає під живіт кота і заривається в теплу шерсть. Вражений котик спершу трохи грається, але потім вважає за краще залишити це заняття, щоб випадково не задавити свого дружка. Він наче відчуває себе навіть злегка ображеним такою безцеремонністю з боку приятеля.

Користувачі порівняли героїв ролика з відомими персонажами мультфільму «Том і Джеррі», які не можуть жити один без одного, скільки б не сварилися.

«Здається, вони ладнають навіть краще, ніж Том і Джеррі!» — зазначив один з користувачів.

«Це ще один приклад справжньої любові. Любов здатна подолати будь-які перепони, створювані кольором шкіри, расою, а тепер навіть видом!» — пожартував інший.

За тиждень тільки на сайті Weibo ролик переглянули понад 500 тис. разів. Відео швидко розійшлося мережею, набравши купу гумористичних коментарів.

Однак експерти по тваринах впевнені, що поведінка миші була реакцією на пережитий нею стрес.

«З початку ролика ми бачимо, як миша завмерла. Це реакція на страх, але це також і стратегія, яку використовує багато тварин, щоб спробувати перешкодити нападу в надії, що агресор дасть спокій.

Немає сенсу наражати себе на небезпеку, і, на мою думку, той факт, що миша випадково біжить під живіт кішки, більше пов'язаний із тим, що вона шокована, дезорієнтована і, отже, не думає раціонально», — прокоментувала реакцію миші Керолайн Кларк, клінічний консультант з поведінки тварин.

Втім, не всі користувачі згодні з її точкою зору.

«Тварини можуть відчути ворожу чи іншу поведінку звіра щодо них. Кішка була абсолютно нейтральною і розслабленою, і миша, ймовірно, відчула це, вона безумовно не виглядала переляканою», — зауважив один із коментаторів.

Comments   

загрузка...