• Курка-п'яниця живе в Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 лютого 2011 року
Незвичайна курка з провінції Цзянсу втамовує спрагу ячмінної горілкою. У п'яному вигляді курка, хитаючись, розгулює по двору і часто навіть не може знайти курник.

Як пише газета «Янцзи Ванбао», мешканка села Баофен на прізвище Чжан купила цю курку в жовтні минулого року. Спочатку її тримали замкненою в курнику, а потім курей стали випускати погуляти на вулиці.

Перед китайським Новим роком чоловік Чжан купив на ринку 10 літрів ячмінної горілки, яку розлили у глечики і поставили в кімнаті разом з іншими  приготовленими до свята продуктами.

Відтоді курка часто крадькома стала приходити туди і пити горілку. Коли її ловить на гарячому господиня, курка, хитаючись, поспішає ховатися. Але як тільки господиня йде геть, вона знову гуляє біля глечиків із горілкою, періодично сьорбаючи вогняну воду.

Чжан розповіла, що на шостий день святкування Нового року курка, напевно, випила зайвого - вона міцно спала на порозі. Господиня взяла її та віднесла в курник. Курка спала мертвецьким сном і навіть не ворухнулася.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...