• Народжені в рік Кролика, які вони?

  • Середа, 9 лютого 2011 року

Рік Кролика займає четверте місце у китайському Зодіаку. Індивідуальність Кролика проявляється у творчому потенціалі, доброті та чутливості. Кролики доброзичливі, товариські, люблять компанії. Намагаються уникати конфліктів. У спірних ситуаціях Кролики проявляють спокій і уважно вислуховують протилежну сторону. Кролики вірять у друзів і віддані сім'ї, невдачі в цій області можуть привести до психологічних проблем.

Витончені, з хорошими манерами, елегантні

Народжені у рік Кролика володіють витонченістю, хорошими манерами і смаком, вони цікавляться культурами та людьми різних країн. Кролики найкомфортніше відчувають себе вдома, де у них завжди чистота і порядок. Будинок - це також те місце, де Кролики люблять розважати інших. Кролики можуть бути консервативними у виборі прикрас.

Хороші оратори

Кролики уміють добре висловлювати свої думки і є хорошими ораторами. Друзі і знайомі чекають їх порад, також із Кроликів виходять чудові дипломати і політичні діячі. Кар'єра буде вдалою, якщо Кролик вибере професію: письменника, видавця, актора, модельєра, лікаря, адміністратора, громадського діяча або вчителя.

Великодушність

Кролики дуже чуйні і щедрі. Вони потребують партнерів, які не будуть використовувати їх щедру натуру у своїх інтересах. Такі союзи будуть сильними. Кролики сумісні з народженими у рік свині та собаки, та зазвичай не сумісні з народженими у рік півня та пацюка.

Не люблять ризиків

Безтурботний характер Кроликів не дає їм засмучуватися надовго. Оскільки вони безтурботні тварини, Кроликів легко обдурити. Чуттєвий характер змушує їх ухилятися від ризикованих або небезпечних ситуацій. Вони консерватори і не люблять ризикувати.

Кролики повинні виробляти у собі більше впевненості і підвищувати самооцінку. Страх і любов до комфорту відштовхують Кроликів від ризикованих заходів, тому іноді вони упускають хороші можливості.

Втеча від стресу

Хоча Кролики зазвичай не показують, що вони засмучені або ображені, в дійсності, вони стримують ці почуття всередині. Тривале стримування почуттів з часом може призвести до хвороби. Кроликам корисно займатися рутиною, яка зменшить напругу та покращить здоров'я. Як і іншим знакам Зодіаку, для зняття стресу Кроликам корисна медитація і практика самовдосконалення, яка додасть терпіння і милосердя, допоможе легше сприймати стресові ситуації.

Лілі Ван. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...