• Китайці не довіряють якості своїх продуктів харчування

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 січня 2011 року

За результатами соцопитування проведеного у Китайській Народній Республіці на тему довіри безпеки продуктів харчування, близько 70% респондентів відповіли, що такої довіри не мають. Останнім часом в країні часто спалахують скандали, пов'язані з поганою якістю продуктів і товарів, що і змушує громадян турбуватися.

Опитування було проведено дослідним центром журналу «Сяокан» спільно з університетом Цінхуа.

На питання про безпеку харчових продуктів близько 70 % респондентів обрали відповідь «немає відчуття безпеки», з них 15,6 % позначили «абсолютно немає відчуття безпеки».

З м'ясних продуктів китайські споживачі найбільше хвилюються, що їм продадуть вироби з м'яса померлої від хвороби тварини. Велику стурбованість у них також викликають фрукти й овочі з підвищеним вмістом пестицидів і продукти з великою кількістю хімічних харчових добавок.

На думку фахівців, низька ступінь довіри громадян до якості продуктів зовсім не безпідставна, а пов'язана така ситуація з незадовільною роботою контролюючих органів.

Респонденти виділили 10 видів найбільш небезпечних, на їх думку, продуктів: екструдовані продукти; продукти, смажені на олії; продукти з вареного м'яса; соління й маринади; молочні продукти; свіже м'ясо, консерви; швидкозаморожені продукти; харчове рослинне масло; локшина швидкого приготування; овочі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...