• У Китаї чотири мільйони хворих на білокрів'я

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 7 лютого 2011 року
Відповідно до нового урядового звіту, зараз у Китайській Народній  Республіці налічується, щонайменше, 4 мільйони хворих на білокрів'я. Щороку кількість таких хворих збільшується в середньому на 40 тисяч осіб, половина з яких діти.

Білокрів'я вже стало однією з основних смертельних захворювань дітей в Китаї. Причому більшість сімей відмовляється від лікування хворих дітей через те, що не в змозі за нього заплатити.

 
Протягом п'яти років у першій народній лікарні провінції Юньнань кількість хворих на білокрів'я збільшувалася на 20 ~ 30 чоловік у рік. Водночас у дитячій лікарні міста Куньмін провінції Юньнань кількість таких хворих збільшується на 100 осіб щорічно, повідомляє сайт «Юньнань Ванбао».

Лікування початкової та середньої стадії білокрів'я займає 2 ~ 2,5 роки, в Китаї це коштує мінімум 80 тис. юанів ($11,5 тис.). Більшість сімей хворих не в змозі оплатити таку суму і вимушені відмовлятися від лікування, йдеться в статті.

З приводу причин такої ситуації в країні, лікар народної лікарні провінції Юньнань на прізвище Ма сказала, що це пов'язано з екологією, а також з великою кількістю шкідливих речовин у квартирах після ремонту.

За даними Центру здоров'я молоді при комітеті стандартизації КНР, щороку у Піднебесній від хвороб, викликаних шкідливими будівельними матеріалами, помирає близько 2,1 млн дітей, з яких більше мільйона у віці молодше п'яти років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...