• Чому Китай підлаштував самоспалення на площі Тяньаньмень

  • Четвер, 16 січня 2014 року

Так зване «самоспалення на площі Тяньаньмень» є погано організованим трюком китайського режиму, щоб зганьбити традиційну духовну практику Фалуньгун з метою виправдання і посилення переслідування. Про це повідомила Всесвітня організація розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (ВОРПФ).У 2001 році компартія Китаю підготувала інцидент «самоспалення» на площі Тяньаньмень для того, щоб очорнити традиційну духовну практику Фалуньгун в очах китайців та всього світу. Кадр з документального фільму «Фальшивий вогонь»

У 2001 році компартія Китаю підготувала інцидент «самоспалення» на площі Тяньаньмень для того, щоб очорнити традиційну духовну практику Фалуньгун в очах китайців та всього світу. Кадр з документального фільму «Фальшивий вогонь»

«Самоспалення на площі Тяньаньмень», яке сталося 23 січня 2001 року в центрі Пекіна, є трюком, який був спланований і реалізований китайським комуністичним режимом, щоб очорнити традиційну духовну практику Фалуньгун.

Всесвітня організація розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (ВОРПФ) зібрала переконливі докази, які підтверджують, що «самоспалення на площі Тяньаньмень», яке сталося 23 січня 2001 року в центрі Пекіна, було змовою, організованою китайським режимом. Ця змова була спланована колишнім лідером комуністичної партії Китаю Цзян Цземінєм, і колишнім главою Політико-юридичної комісії Чжоу Юнканом. Мета цієї змови полягала в тому, щоб зганьбити Фалуньгун і змусити китайців без зайвих питань реалізовувати політику режиму щодо переслідування послідовників Фалуньгун.

Чотири ключових докази:

Комп'ютерний аналіз голосу одного з учасників удаваного самоспалення Ван Цзіньдуна, який «вигукував» фрази на площі Тяньаньмень під час «самоспалення», показав, що голоси в трьох епізодах програми CCTV (Китайське центральне телебачення) «Інтерв'ю у фокусі», в яких Ван давав інтерв'ю після інциденту, і запис голосу на площі, не належать одній і тій же людині. Аналіз був проведений престижною лабораторією вивчення голосу в Тайванському університеті.

Дослідження, проведене госпіталем Цзішуйтань щодо несподіваної смерті учасника удаваного самоспалення, 12-річної Лю Сиїн, показує, що режим міг убити її з метою приховування доказів і знищення свідка інциденту. ВОРПФ отримала детальну інформацію від лікарів госпіталю Цзішуйтань, які лікували Лю Сиїн. Один з докторів сказав, що перед смертю здоров'я Лю в основному відновилося, і вона була готова до того, щоб виписатися з госпіталю. Протягом того періоду часу, включаючи день до її смерті, електрокардіограма та інші результати стану здоров'я Лю були нормальними. Суботнім ранком, 17 березня, між 8 і 9 годинами ранку, директор госпіталю Цзішуйтань і директор Медичного бюро Пекіна, відвідали Лю в її палаті. Вони довгий час говорили з нею, і вона була «дуже жвавою і активною», як повідомив співробітник госпіталю. Приблизно опівдні лікарі помітили, що Лю перебуває в критичному стані. Незабаром після цього вона померла. ВОРПФ провела розслідування, під час якого було виявлено, що розтин Лю проводився співробітниками госпіталю Цзішуйтань, в той час як висновок про розтин було зроблено Центром швидкої допомоги. Крім короткої згадки про відмову роботи серця, точної причини смерті ніколи не повідомлялося.

Госпіталь Цзішуйтань розташований приблизно за 10 кілометрів від площі Тяньаньмень. Машині швидкої допомоги, попереду якої їхали поліцейські машини з включеними сиренами, знадобилося дві години, щоб проїхати цю відстань. Згідно з повідомленням агентства новин «Сіньхуа» від 30 січня 2001 року, «самоспалення» сталося 23 січня о 14.41. Менш ніж через сім хвилин після інциденту, три машини швидкої допомоги приїхали на місце інциденту, щоб забрати «учасників самоспалення» в госпіталь Цзішуйтань, оскільки в цьому госпіталі встановлене найкраще опікове відділення в Пекіні. Однак багато співробітників госпіталю Цзішуйтань підтвердили ВОРПФ, що «учасники самоспалення» надійшли в госпіталь з опіками близько 17.00. Машинам швидкої допомоги знадобилося більше двох годин, щоб проїхати відстань, на подолання якої необхідно 20 хвилин. Що відбувалося протягом цих двох годин?

Документальний фільм «Фальшивий вогонь»*, який отримував нагороди різних кінофестивалів, виробництва телеканалу New Tang Dynasty Television, проаналізував інцидент самоспалення і представив велику кількість протиріч в офіційній версії відеоматеріалів, які транслювало китайське телебачення після цього інциденту. В одному з таких моментів, у сповільненому повторі видно, як одна з жінок, Лю Чуньлін, яка у версії репортажу «Сіньхуа» начебто померла від опіків, отримує сильний удар в голову металевим прутом, який кинув чоловік у військовому пальто. Видно, що після удару вона відразу ж падає на землю, і найімовірніше помирає від удару. Більше того, як показано на відеозапису CCTV, в оглядової камери спостереження, яка спрямована на площу, мається незвичайна для таких камер здатність наближати кадр, і ця камера, як раз змогла сфокусуватися на деталях цього інциденту. Крім цього, на відеозаписі видно, що багато поліцейських носять ковдри або інші пристосування для гасіння вогню і ніби чекають початку інциденту.

*Документальний фільм про «самоспалення» російською мовою: «Самосожжение или обман».


Вищенаведені докази підтверджують заяву, що ця трагедія була спланованою змовою Пекіну.

Зараз, коли минуло 13 років з моменту інциденту «самоспалення», правда про цей інцидент широко поширилася, однак китайський комуністичний режим продовжує переслідування Фалуньгун, повторюючи брехню про інцидент усередині Китаю та закордоном, відзначає ВОРПФ. Представники організації просять громадськість долучитися до акції з припинення переслідування і допомогти привести до правосуддя всіх винуватців репресій.

Читайте також: 

Китай визнав існування таємної організації 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...