• Злодій обікрав дівчину та дав добру пораду

  • Середа, 4 грудня 2013 року

Кумедна історія трапилася в стародавньому китайському місті Ханчжоу, яке відоме великою кількістю історичних пам'яток. Щоб поїсти, злодій обікрав молоду жінку, що в цей час спала, але з жалю до неї повернув документи із запискою, де дав добру пораду. 

Жилой дом в городе Ханчжоу, Китай. Фото: STR/AFP/Getty Images

Житловий будинок в місті Ханчжоу, Китай. Фото: STR/AFP/Getty Images

20 листопада пані Юй, 22-річна дівчина з міста Ханчжоу, адміністративного центру південної китайської провінції Чжецзян, повернулася додому з роботи дуже втомленою і відразу лягла спати. Вона закрила двері, але замок був дуже старий, і відкрити його було легко. Про цей випадок написали в «Вечірніх новинах Цяняна».

Пані Юй сказала, що близько 1 години ночі, її розбудив дзвінок з відділу кредитних карток банку, в якому вона зберігала гроші. Жінку попередили, що хтось перевіряє її рахунок.

Як же хтось інший може перевіряти її кредитку? Вона озирнулася навколо і зрозуміла, що у неї вдома побував злодій — її гаманець, ноутбук, готівкові гроші і кредитна карта пропали. Потім Юй подзвонила в поліцію.

«Отримавши телефонний дзвінок, ми відразу ж відправили поліцію на розслідування. Вона живе на четвертому поверсі. Попереднє розслідування показало, що дівчина нічого не чула уві сні. Двері були прочинені», — сказав співробітник поліції Люй з відділення Веньсінь. На першому поверсі правоохоронці знайшли кинуту сумку, яка, як виявилося пізніше, належала Юй.

«Ми також знайшли невеликий щоденник, що належить дівчині. Там всередині ми виявили записку від злодія. Її зміст виявився кумедним», — співробітники поліції не могли утримати сміх, прочитавши її. Це «милосердне» свідоцтво поліція залишила собі.

Записка, которую оставил совестливый вор. Фото: weibo.com

 Записка, яку залишив совісний злодій. Фото: weibo.com

У записці мовилося: «Лягаючи спати, будь ласка, закривайте всі двері і вікна. Ви спите мертвим сном! Я повернув ваш паспорт і документи. Вони мені не потрібні. Мені нелегко жити за ваш рахунок. Я просто хочу трохи поїсти — сподіваюся, ви мене вибачите».

Пані Юй сказала, що ноутбук її коштує небагато, проте інформація на ньому для неї дуже цінна. Вона сподівається, що його вдасться повернути.

Читайте також:

Історії Стародавнього Китаю: Хань Ці і злодій

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...