• Навіщо багаті китайці заводять американських дітей?

  • Субота, 9 листопада 2013 року

Все більше багатих китайських пар користуються послугами американських сурогатних матерів, які виношують їм дітей. Це робиться для того, щоб обійти політику однієї дитини в Китаї.

На фото, китайские малыши и их родители готовятся принять участие в конкурсе детского плавания. Фото: STR/Getty Images

На фото китайські малюки та їхні батьки готуються взяти участь у конкурсі дитячого плавання. Фото: STR/Getty Images

Багаті китайські подружні пари, які бажають обійти обмеження політики однієї дитини в Китаї і ті, які не можуть завагітніти, або хочуть, щоб новонароджений мав американське громадянство, все частіше звертаються до американських сурогатних матерів, йдеться в новій доповіді Всекитайської спілки жінок.

Оскільки сурогатне материнство заборонене в Китаї, але легальне в США, ці багаті пари готові платити від $100 000 до $300 000, щоб заручитись послугами американських агентств, які забезпечують високу якість сервісу і беруть на себе всі клопоти.

Коли немовля народжується, пара забирає його — громадянина США — до Китаю. Такі діти не підпадають під обмеження політики однієї дитини.

Філії американських сурогатних агентств працюють в Китаї, щоб задовольнити попит на американських сурогатних матерів, що все більш зростає. Особливою популярністю послуги агентств користуються серед представників бізнесу і знаменитостей шоу-бізнесу.

«У нас в середньому було по 4—5 китайських клієнтів кожного місяця протягом останніх кількох років», — сказав співробітник агентства представникам Спілки жінок, офіційної організації, пов'язаної з компартією.

Китайські клієнти облюбували Каліфорнію, оскільки в цьому штаті прийняті закони про сурогатне материнство, а також працюють агентства, які займаються питаннями репродуктивних технологій протягом десятиліть і вже заслужили гарну репутацію.

Такі агентства проводять ретельний медичний огляд подружньої пари, яка вирішила завести дітей, представляють детальну інформацію про потенційних сурогатних матерів, а також організовують інтерв'ю з цими жінками.

Після того, як підходящу матір обрали і підписали контракт, починаються складні медичні процедури. Вирощуються ембріони, серед яких вибирають один потрібної статі, який імплантують в утробу сурогатної матері.

Поки протікає вагітність, китайські пари зазвичай повертаються до Китаю. Вони їдуть до США після народження немовляти, яке автоматично отримує американське громадянство, і забирають його назад до Китаю.

Таких малюків в обговореннях в Інтернеті часто називають «американськими дітьми», йдеться в повідомленні.

Крім сурогатного материнства, багато китайських жінок приїздить до США, щоб народити. Вартість поїздки, яка може скласти від $20 000 до $33 000, їх не лякає, оскільки штраф за народження не першої дитини в таких великих містах, як Пекін, може бути навіть більшим.

Керол Вікенкемп, Велика Епоха 

Читайте також:

Демографічна політика Китаю: 30 років насильницьких абортів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...