• Китайська влада почала в Тибеті двомісячне виховання патріотизму

  • Четвер, 24 квітня 2008 року
Влада Тибету оголосила, що починає упроваджувати в життя двомісячну програму виховання патріотизму серед тибетців. Китайські ЗМІ постійно розповідають про ті блага, які дала Тибету компартія і що Далай-лама добивається розколу Китаю.

Сьогодні тибетські райони як і раніше залишаються закритими для незалежних ЗМІ, влада також суворо блокує будь-яке можливе просочування інформації про ситуацію в Тибеті.

Офіційні китайські ЗМІ уникають згадувати про ту критику китайського уряду за дискримінаційну політику щодо тибетців, включаючи позбавлення їх свободи віри і так далі, яку висловлюють самі тибетці. Китайські ЗМІ раз по раз повторюють, яке щасливе життя подарувала тибетцям китайська компартія (КПК) і що ті безлади умисне спровокував Далай-лама, а також, що його мета - це розкол Китаю.

20 квітня газета «Тибет таймс» повідомила, що влада починає впроваджувати в життя двомісячну програму виховання патріотизму. Через телебачення, радіо та іншими способами здійснюватиметься формування єдиної свідомості, протистояння розколу, поглиблене усвідомлення боротьби з розколом, протидія темним задумам «угрупування Далай-лами» з розколу країни.

При цьому сам Далай-лама постійно заявляє, що у нього немає наміру відокремити Тибет від Китаю, він лише хоче добитися того, щоб Тибет отримав справжню реальну автономію у складі КНР.

Зараз ця програма уряду вже набула чинності. Вона проходить під девізом «Проти розколу, захистимо стабільність, стимулюватимемо розвиток». Це рух виховання патріотизму охопив усі райони Тибету, включаючи і всіх місцевих членів партії, робітників і пенсіонерів, школярів і студентів, селян і бізнесменів, ченців і всіх, хто пов'язаний із релігійною діяльністю. Жителі всіх міст, повітів та селищ повинні пройти цю урядову програму виховання. Самі тибетці кажуть, що почалася друга «Культурна революція».

Ци Чжифен. Голос Америки
Підписатися:

Коментарі