• Рак легенів — основна причина смертності людей у Пекіні

  • П'ятниця, 2 грудня 2011 року

Згідно з офіційними даними, рак легенів став убивцею номер один у Пекіні. За останні 10 років кількість захворювань на рак підвищилася майже на 60%. У кожного з п’яти хворих на рак виявляють рак легенів. Однак китайський режим не визнає, що таку ситуацію викликає забруднення повітря.

У період з 2000 по 2009 рік кількість захворювань на рак легенів зросла на 56,35%, пише газета Jinghua Times з посиланням на слова посадовця з департаменту охорони здоров’я у Пекіні. Чоловіки в 1,72 рази частіше хворіють на цю недугу, ніж жінки. Хворі на рак легенів мають найвищий рівень смертності серед усіх хворих на рак.

Чиновник зробив наголос на тому, що потрібно кинути палити, щоб запобігти розвиткові раку. Він також порекомендував менше вживати смаженої їжі, щоб не дихати димом, який може з’явитися під час смаження. Однак він не згадав про високий рівень забруднення повітря у Пекіні.

Співробітники посольства США у Пекіні, піклуючись про здоров’я своїх співробітників, провели незалежне дослідження стану місцевого повітря. Результати перевірки, які з’явилися на сторінках соціальної мережі Twitter, показують, що рівень забруднення повітря є небезпечним для здоров’я людини. Зокрема, в повітрі виявлена велика кількість твердих частинок розміром близько 2,5 мкм (РМ2,5), які можуть проникати до легенів і навіть у кров.

Високі чини компартії Китаю не дихають таким повітрям. За останніми даними, район Чжуннаньхай у Пекіні, де живуть і працюють високопосадовці, оснащено більше ніж 200 дорогими приладами Changsha компанії Yuanda Group для очищення повітря. Представники компанії на своєму сайті заявляють, що було досить легко це здійснити і додають: «забезпечення лідерів чистим і здоровим повітрям дуже корисно для народу».

Ян Чжан, The Epoch Times

Оригінал англійською: The Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...