• 4 натуральні засоби для ефективної детоксикації організму

  • П'ятниця, 21 грудня 2018 року

Для тих, хто намагається позбутися поганих звичок, алкоголю і тютюну, першим кроком на шляху до оновлення здоров'я є детоксикація: потрібно «вимити» все погане з організму. Проблема полягає в тому, що детокс надзвичайно хворобливий і неприємний, і ці труднощі можуть зупинити на півдорозі.

Детоксикація під час лікування залежності від наркотиків і алкоголю повинна здійснюватися під наглядом лікаря. Однак не варто забувати і про природні детокс-засоби, такі як квітка кульбаби, водорості та імбир. Вони допоможуть прискорити процес одужання і підтримати організм на шляху до здорового способу життя.

У багатьох людей під час детоксикації виникають головні болі, занепокоєння, нудота і безсоння, від яких не завжди можна вилікуватися тільки правильним харчуванням і частим споживанням води. Перед початком детоксикації порадьтеся зі своїм лікарем про те, які допоміжні добавки для усунення неприємних симптомів краще вибрати.

Детокс-засоби: трави, мінерали та багато іншого

Існує безліч рослинних добавок і вітамінів, які можуть полегшити процес детоксикації, але не варто перевантажувати свій організм у той час, коли він намагається очиститися і звільнитися від хімічного навантаження.

Іншими словами, не потрібно приймати будь-які добавки, сподіваючись, що вони полегшать симптоми. Варто розглянути декілька корисних засобів і вибрати щось найбільш відповідне.

1. Активоване вугілля

Активоване вугілля відоме як ліки від випадкового отруєння, адже воно поглинає токсини з організму — і це робить його ідеальним для детоксикації від наркотиків і алкоголю. Вживши активоване вугілля, ви зменшуєте навантаження на свою печінку, одночасно виводячи токсини. Печінка під час процесу детоксикації працює дуже напружено, тому їй потрібна підтримка.

2. Солодка

Постійне використання стимулюючих препаратів, таких як метамфетамін і кокаїн, стимулює вивільнення гормонів, пов'язаних зі стресом (кортизол). Наднирники не справляються з навантаженням, і це призводить до появи втоми. Під час детоксикації солодка може дати наднирковим залозам стимул і зменшити прояви втоми під час детоксикації.

3. Імбирний чай (+ мед)

Імбир особливо корисний під час детоксикації. Він містить фермент гінгерол, який має протипухлинні та протизапальні властивості і зменшує фізичний дискомфорт.

Щоб зробити імбирний чай, заваріть гарячою водою натертий свіжий імбир, а потім процідіть отриману рідину. Чай повинен бути теплим. Якщо він занадто міцний, можна додати мед — ця проста добавка стимулює потовиділення і допомагає при детоксикації.

4. Куркума і пасифлора

Запалення є серйозною проблемою для багатьох людей, що проходять детокс, особливо тих, хто захоплювався опіоїдними препаратами. Природні протизапальні засоби, такі як куркума і пасифлора, допоможуть зменшити біль, не вдаючись до хімічних болезаспокійливих засобів.

Пасифлора вважається особливо корисною для лікування залежності від опіоїдів. Володіючи протизапальними властивостями, ця рослина також стимулює виробництво ГАМК, нейротрансмітера, який зменшує занепокоєння і депресію. Оскільки пасифлора розслабляє нервову систему, вона може також усунути безсоння під час процесу детоксикації.

Щоб мінімізувати реакцію організму, яка проявляється при відмові від поганої звички («синдром відміни»), намагайтеся використовувати природні засоби. І пам’ятайте: після цього почнеться новий етап життя, який буде набагато комфортнішим як для тіла, так і для розуму.

Читайте далі:

Як куріння зруйнує ваш будинок?

Чим замінити каву: 12 здорових і корисних альтернатив

Вплив медитації на організм — дослідження

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...