• Могильов домовився з Януковичем про розширення повноважень у вирішенні кримських питань

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 30 листопада 2011 року
Прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов 29 листопада виступив за розширення повноважень Кримської автономії та заявив про досягнуті порозуміння з Віктором Януковичем з приводу цього питання.
«Нам необхідно відновлювати та посилювати автономні права Криму, які він має за статусом. Я вчора (28 листопада) розмовляв про це з Президентом України. У автономної республіки повинні бути всі повноваження, щоб необхідні рішення, що стосуються життя кримчан, приймалися не в столиці України, а на місці ― в Криму Це дозволить швидко і результативно вирішувати всі питання», ― цитує tochka.net. http://news.tochka.net/99988-mogilev-dogovorilsya-s-yanukovichem-o-rassh... слова прем'єра, сказані ним учора в Сімферополі.
При цьому Могильов додав, що в плані розширення повноважень під час прийняття термінових рішень у Криму домігся підтримки у Віктора Януковича.
Зазначимо, Анатолій Могильов був призначений на посаду голови Ради міністрів Криму 8 листопада 2011 року. Вчора більшістю голосів він був також обраний керівником кримської організації Партії регіонів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...