• Березень: куди поїхати відпочивати?

  • Наталія Стрига | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 лютого 2013 року

Прихильникам взяти відпустку у розпал сезону (липень-серпень, січень-лютий) незнані такі маленькі радощі відпочинку, як вигідні ціни, вільні столики у кращих ресторанах, відсутність черги у найпопулярніші музеї світу і, звичайно ж, якісний сервіс. Березень ― ідеальний місяць для романтичних подорожей. Початок весни завжди надає свіжості почуттям та емоціям. Але це час подорожей не лише для романтиків. Чимало свят і фестивалів, що проходять у цей час, збирають туристів зі всього світу. На запитання «Куди поїхати відпочивати в березні?» Велика Епоха знайшла п'ять варіантів відповіді!

куда поехать отдыхать в марте

Куди поїхати відпочивати в березні: Балі зустрічає Новий рік.

Фото: Holidaym.ru

Варіант 1. На Балі! У березні їдемо на цей райський індонезійський острів не за вічним літом, ласкавим блакитним океаном, екстремальними відчуттями від серфінгу або дайвінгу і навіть не за екзотичною азіатською кухнею... Ми вирушаємо туди на зустріч Нового року або по-балійські Ньєпі! Хіба важливо, що весь світ вже давно живе в новому році? Ми повертаємося назад в минуле, щоб аж п'ять днів спостерігати за дивними урочистими ритуалами балійців. Тут абсолютно не прийнято зустрічати Новий рік галасливо і весело, навпаки, перший день року повинен пройти у мовчанні і стані самоспоглядання. У цьому році Ньєпі на Балі святкують 12 березня.

Куди поїхати відпочивати в березні: Валенсія прощається з зимою. Фото: Ru.wikipedia.org

Куди поїхати відпочивати в березні: Валенсія прощається з зимою.

Фото: Ru.wikipedia.org

Варіант 2. Куди поїхати відпочивати в березні, як не у країну тореадорів та пристрасного фламенко ― Іспанію. Тут у приморському місті Валенсія п'ять днів поспіль проходять народні гуляння на честь приходу весни. На карнавалі «Лас Файас» (так називається це свято) майстри змагаються у виготовленні своїми руками гігантських фігур, які символізують людські вади та слабкості. У розпал свята ці фігури урочисто спалюють. Увечері небо над Валенсією спалахує тисячами вогней феєрверків. Карнавал «Лас Файяс» стартує 15 березня 2013 року.

Куди поїхати відпочивати в березні: Токіо святкує цвітіння сакури. Фото: Worldfestivals.ru

Куди поїхати відпочивати в березні: Токіо святкує цвітіння сакури.

Фото: Worldfestivals.ru

Варіант 3. Для вшанування маленького дива природи вигадано свято Ханамі (більш відоме як свято цвітіння сакури) в Японії. Наприкінці березня мільйони японців відправляються до парків, щоб насолодитися короткочасною красою білосніжних квіток і тонким ароматом, яким сповнене повітря навколо. Свято сакури починається у центральному парку Токіо 15 березня.

Куди поїхати відпочивати в березні: яскраве свято Холі в Індії. Фото: Марія Дубровська. Фото: Traveliving.org

Куди поїхати відпочивати в березні: яскраве свято Холі в Індії. Фото: Марія Дубровська. Фото: Traveliving.org

Варіант 4. Вирушити в Індію на свято весни і веселощів ― барвисте Холі. Абсолютно неможливо залишитися осторонь найяскравішого свята у світі. А все тому, що на вулицях у цей час відбувається щось неймовірне. Усі індійці від мала до велика посипають або обливають один одного фарбами з ніг до голови! Вважається, що чим більше ти забруднений, тим більше добра тобі побажали. Поринути в атмосферу нестримних загальних веселощів і добрих пустощів можна 27 березня 2013.

Куди поїхати відпочивати в березні: Фестиваль шопінгу в Каннах. Фото: Оbozrevatel.com

Куди поїхати відпочивати в березні: Фестиваль шопінгу в Каннах.

Фото: Оbozrevatel.com

Варіант 5. Екстравагантні модники і модниці напевно вже зібрали речі і з нетерпінням чекають свого літака до Франції. Ще б пак! Наймодніші бутики та магазини у рамках торгового фестивалю «Cannes Shopping Festival» вже підготували для своїх відвідувачів грандіозні знижки! Організатори запланували покази мод, фешн-вечірки і безмежний шопінг. Фестиваль триватиме з 29 по 31 березня 2013 року, отже часу спустошити лавки модних бутиків у туристів більш ніж достатньо.

Відповівши на запитання «Куди поїхати відпочивати в березні?», хочеться ще залишити місце для вашої фантазії. Бо саме вона іноді приводить нас в найдивовижніші та найнезвичайніші куточки планети!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...