• Програма Work and Travel в Україні

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 серпня 2012 року
Якщо ви хочете працювати, вчитися і відпочивати за кордоном, тоді Work and Travel буде гарним вибором. «Work and Travel Україна» — міжнародна програма, яка дозволяє студентам з України отримати досвід, вивчити іноземну мову і добре заробити. Цією програмою молоді люди користуються вже кілька десятків років.
 
Work and Travel дає можливість відправитися в США, Канаду, Нову Зеландію, Австралію, Великобританію та отримати море нових емоцій. По-перше, спробувати свої сили попрацювати кілька місяців в сфері обслуговування. Робота в готельному бізнесі, кур'єром, барменом, вантажником, продавцем дозволить Вам заробляти 6—10 американських доларів на годину.
 
Ви ознайомитесь з місцевими особливостями ведення бізнесу і отримаєте дорогоцінний досвід, який стане в нагоді на все життя. Звичайно ж, для цього необхідні початкові знання іноземної мови. Спілкування з іноземцями допоможе вдосконалити свою англійську.
 
Після кількох місяців роботи за кордоном можна повернутися із заробленими грошима додому або витратити їх на подорожі по країні, в якій ви перебуваєте. Щорічно тисячі жителів України користуються програмою Work and Travel. Онлайн-реєстрація проходить на сайтах агентств, затверджених консульствами приймальних країн. Під час поїздки за кордон агентства також допоможуть вирішити ряд організаційних питань: бронювання авіаквитків, готелів і хостелів, страхування, трансфери та інші послуги. Поїздка Work and Travel здійснюється на літніх канікулах і зазвичай триває 2—4 місяці.
 
Більше того, Work and Travel дозволяє учасникам закінчити виш за кордоном, що забезпечить престижність освіти.
 
Якщо у вас є бажання змін і впевненість у своїх силах, то, можливо, програма Work and Travel — це те, що ви шукаєте. Довіртеся професіоналам з багаторічним досвідом, і вони допоможуть у здійсненні вашої мрії!
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...