• Топ-10 найбільш високотехнологічних готелів світу

  • Понеділок, 25 січня 2010 року
У сучасних готелях є безкоштовний Wi-Fi, інфрачервоні сканери, сушарки для нігтів, а замість ключів видають iPhone. Iнноваційні технологічні рішення все частіше застосовуються у туристичний сфері - сучасним постояльцям готелів необхідна більш довершена техніка, ніж будильники та чайники. Популярний у чоловіків портал AskMen опублікував перелік 10 найбільш високотехнологічних готелів сьогодення.

Helix Hotel, Абу-Дабі

Helix Hotel ще не побудований, але вже відзначений у рейтингу за високотехнологічні рішення в сфері тепло- і енергозбереження. Готель на 208 номерів буде оснащений новітніми панелями Grow, які кріпитимуться на зовнішній стороні фасаду і акумулюватимуть енергію сонця і вітру. Температура і вологість в будівлі регулюватиметься за допомогою водоспаду у внутрішньому критому дворику - атріумі. Величезна скляна стіна періодично відкриватиметься, щоб в приміщення проникав свіжий морський бриз.

Hotel Sax, Чикаго

Тут є безкоштовний Wi-Fi, величезні широкоекранні телевізори, зал Studio Lounge на шостому поверсі, де всі гості безкоштовно можуть відпочити на величезних диванах або пограти в ігри для Wii, Rock Band або GuitarHero. Всім відвідувачам на час перебування надають лептоп і MP3-плеер Zune.

Hotel 1000, Сіетл

Окрім інноваційних сантехнічних рішень - наприклад, щоб наповнити ванну, вода ллється зі стелі - в Hotel 1000 також є "безшумні електронні дверні дзвінки". Обслуговуючий персонал натискає на кнопку дзвінка біля ваших дверей, і у вашому номері включається інфрачервоний сканер. Якщо він фіксує якийсь рух, з'являється електронний сигнал "не турбувати" і службовець йде, щоб прийти пізніше.

Peninsula Hotel, Токіо

Тут до високих технологій ставляться так серйозно, що є навіть департамент "електронних" послуг. У номерах - інтернет-радіо, яке транслює 3000 станцій, амбієнтне освітлення, що дозволяє змінювати стиль і атмосферу приміщення, бездротові телефони Skype, якими можна користуватися на всій території готелю, і нарешті - сушарки для нігтів.

Blow Up Hall, Познань, Польща

Blow Up Hall - шикарний заклад, який отримав назву "готель електронного мистецтва". Відомий художник Рафаель Лозано-Хеммер створив захоплюючу відео інсталяцію, навколо якої побудовано увесь дизайн готелю.

Як тільки людина входить до приміщення, вона стає одним з персонажів відео, що транслюється у вестибюлі і містить кадри з 2400 встановлених в готелі камер. Тут немає ключів і номерів на дверях, тільки iPhone. Кожному відвідувачеві видається телефон від Apple з технологією розпізнавання, за допомогою якого постоялець може потрапити у свій номер. З iPhone можна подзвонити консьєржу, вийти в Інтернет і проглянути заздалегідь завантажену туристичну інформацію.

The Upper House, Гонконг

Всім постояльцям Upper House надається iPod, на який встановлені ігри, музика і збережена вся необхідна інформація про готель і околиці. У номерах - безкоштовний необмежений доступ в Інтернет, і навіть в автомобілях готелю (гібридні моделі Lexus RX450H) є Wi-Fi.

Mama Shelter, Париж

У кожному зі 172 номерів готелю Mama Shelter, дизайном якого займався Філіп Старк, є 24-дюймовий iMac, який виконує функцію "центру розваг". У готелі є Wi-Fi-доступ. Крім того, в кожному номері Mama Shelter розміщено мікрохвильову піч.

Montage, Беверлі-Хіллс

Дійсно практичне рішення для постояльців чоловіків - дзеркало для гоління, яке не запітніває. Воно розташовано у ванній кімнаті у всіх номерах. Готель Montage цього року одним з перших у світі отримав золотий сертифікат LEED (Leadership in Energy and Environmental Design - Лідерство в екологічному і енергетичному проектуванні) за використання, зокрема, енергоефективних систем опалювання, освітлення і кондиціонування повітря.

Мережа Element Hotels, США

У номерах Element Hotels - амбієнтне освітлення з використанням енергозберігаючих ламп, сучасні душові кабіни з оригінальним дизайном, який дозволяє витрачати менше води. У всіх номерах - сучасні кухні, незабаром для всіх гостей в готелі з'являться консолі Nintendo DS зі встановленою на них "кулінарною" програмою Personal Trainer: Cooking software.

Pod Hotel, Нью-Йорк

Орієнтований на юних мандрівників, нью-йоркський готель Pod Hotel організував внутрішнє співтовариство Pod Community Blog, відкрите для тих, хто забронював номер. Це дозволяє постояльцям і майбутнім постояльцям обмінюватися інформацією, ставити питання один одному. Pod Hotel, з безкоштовним Wi-Fi, плазмовими телевізорами і док-станціями для iPod, напевно сподобається прихильникам технологій, які обирають бюджетний відпочинок.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...