• Поради для комфортної повітряної подорожі

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 22 липня 2009 року
Кілька порад, які допоможуть вам без шкоди для здоров'я перенести політ.
 
Коли всі пасажири рассядутся, встаньте і пройдіть в кінець салону. Якщо є вільний ряд з трьох-чотирьох крісел - пересядьте туди. Сядьте на центральне крісло і покладіть що-небудь на сусіднє. Як тільки літак злетить, ви зможете підняти ручки крісел і лягти спати . У цьому випадку навіть 14-ти годинний переліт пройде для вас майже непомітно. З цього правила є виключення: спочатку перевірте, що ручки між кріслами взагалі піднімаються.

Черга в туалет швидко зростає після їжі. Не хочете стояти в проході 10 хвилин - скористайтеся туалетом перед їжею, або коли черга розсмокчеться.

Відразу просити у стюардеси ковдру та подушку. Потім їх все розберуть. Подушка добре лягає під поясниці, а під ковдрою летіти затишніше.

У літаку у всіх злегка опухають ноги. Це пов'язано зі зміною тиску і обмеженням кровообігу в ногах через постійне сидіння. Хочете не втомитися від перельоту - відразу зніміть взуття.

При тривалого перельоту дуже важливо періодично ходити і робити зарядку. Особливу увагу приділіть ногах, спині, плечах і шиї. І не соромтеся інших пасажирів. Вони обов'язково підуть вашому прикладу.

Алкоголь значно ускладнює переліт. Не варто пити по 50 грам, щоб краще спати. З алкоголем спати буде набагато гірше. Якщо пити в літаку то в гарній компанії, багато і під закуску.

В останні роки палити на міжнародних рейсах суворо заборонено. Не перевіряє туалети на якість протівосігаретних детекторів. Особливо на рейсах іноземних компаній. Інші перевірили до вас. Детектори працюють, а штраф доведеться платити величезний.
Підписатися:

Коментарі