• Україна на травневі свята: де відпочити?

  • Середа, 23 квітня 2008 року
До травневих свят залишилося зовсім небагато, і шансів купити путівку теж увсе менше. Але це не повинно ставати перешкодою, щоб добре провести час. Адже не важливо, де, а важливо - з ким. Іноді намет, вогнище і пшоняна каша з тушкованим м'ясом стають у сто разів кращим, ніж шикарний номер дорогого готелю з виглядом на басейн. Але це тільки порівняння. Нижче пропонуємо вам найпопулярніші напрями для травневого відпочинку в Україні:

ТРАВНЕВІ У КАРПАТАХ

Для тих, хто ще не відійшов від зими, пропонуємо вирушити на Драгобрат, де сніг місцями ще зберігся. Хто хоч раз побував у Карпатах, обов'язково повернеться сюди ще раз. Прекрасна природа, чисте гірське повітря, привітні гуцули і невисокі ціни робить цей район дуже привабливим навіть у теплу пору року.

Невелика кількість снігу взимку примушує місцевих жителів винаходити нові розваги для туристів, окрім катання на лижах і сноубордах, тому програми турів до Карпат завжди цікаві та різноманітні. Тут можна і прокататися на конях, і відвідати солоні озера таі соляні шахти, і прокататися на підйомниках, і побувати на величезних прямовисних каменях, що ростуть прямо в горах серед лісу, які, за словами вчених, утворилися ще в той час, коли на місці гір був океан.

А чого тільки варті знамениті фортеці, замки і мінарети Кам'янця-Подільського! Та, напевно, найбільш захоплюючою буде подорож на Карпатському трамваї, який провезе вас по 30-кілометровому маршруту через гірські ліси, річки і водопади.

П'ятиденний тур у селище Ясиня, розташоване на березі ріки Чорна Тиса обійдеться в 150 USD на одну людину. Сюди включено проїзд, проживання, харчування за програмою, відвідини Рахова, Солотвіно, Буковеля, Ворохти, Яремчі і Кам'янця-Подільського. Додатково оплачуються послуги екскурсовода (близько 25 грн), вхідні квитки в музеї (близько 15 грн) і сауна (100 грн/година на 8-10 чоловік).

ТРАВНЕВІ У КРИМУ

А тим, хто вже налаштувався на жарке літо, варто вирушити на травневі свята до Криму. У цю пору року тут квітне практично все! Особливо прекрасні тюльпани, які зустрічаються найрізноманітніших форм і відтінків. Тут є і гори, і море, і прекрасна природа, і тепле сонце, і безліч архітектурних пам'ятників.

Оскільки кримський туризм існує вже не одне сторіччя, то відповідно і напрацьованих пропозицій та маршрутів дуже багато. Найяскравішими містами звичайно є Ялта з її Алупкінським державним музеєм, Лівадійським палацом, Нікітським ботанічним садом і прекрасною набережною. Ще Севастополь із секретною базою підводних човнів Балаклавою, висіченою у скелі, музеєм "Херсонес Таврійський", панорамою "Оборона Севастополя" і музеєм-акваріумом. І, звичайно ж, Бахчисарай із Ханським палацом, гробницею "Давнє Дюбе", "Успенським печерним монастирем" і фортецею "Чуфут-Кале".

Тур до Криму на 6 днів обійдеться в 190 USD з людини. У вартість увійдуть екскурсії за програмою, харчування і проїзд. Додатково оплачується проживання в готелі і послуги екскурсовода (близько 25 грн.).

Українські курорти, як ніколи, готові до майбутнього сезону і з нетерпінням чекають туристів на травневі свята. Тільки без зволікань, адже квитків залишається все менше.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...